HABERLER

KüçükÇiftlik Park’ta Meyhane Kuruluyor!

Güncelleme: 14.10.2014 16:57

cover

Geçtiğimiz yıl gazino geceleri konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park bu kez İstanbul’un açık hava meyhanesini kurmak için hazırlanıyor!

Kral FM ve Kral Meşk Radyo Medya Sponsorluğunda “Büyük Meyhane"de 15 Ekim Çarşamba akşamı Selami Şahin- Öykü Gürman ve Anason Orkestrası sahne alacak.

İstanbul eğlence hayatının nabzını tutan KüçükÇiftlik Park, KüçükÇiftlik Gazinosu kapsamında açıkhava meyhanesi kuruyor. Geleneği, göreneği ve adabıyla tam bir meyhane konseptinde hazırlanacak olan Büyük Meyhane’nin açılışı 15 Ekim Çarşamba akşamı yapılacak.

Meyhaneler; acıyı, hüznü, derdi, kederi, sevinci içinde barındıran kendine özgü adabı olan geçmişten günümüze ulaşmış önemli bir miras… Farklı kesimlerden insanların biraraya geldiği meyhaneler İstanbul’un kozmopolit hayatının da aynası niteliğinde. Bu mirası yaşatmak için harekete geçen KüçükÇiftlik Park ekibi sohbeti, muhabbeti, sazı, sözü, mezesi her şeyiyle tam bir meyhane oluşturmak için hazırlanıyor.

15 Ekim Çarşamba akşamı kurulacak olan Büyük Meyhane Selami Şahin, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası’nın birbirinden özel şarkılarıyla renklenecek, o kültürü yaşamak ve görmek isteyenleri ağırlayacak.

KüçükÇiftlik Park, yaz bitmeden yıldızların altında açıkhava meyhane keyfini çıkarmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Büyük Meyhane’de yerinizi almak ve masınızı ayırtmak için acele edin!
Tarih: 15 Ekim 2014
Yer: KüçükÇiftlik Park
Kapı Açılışı: 19:00
Program Başlangıcı: 20.00

Bilet Satış Noktaları:
Biletix – 216 556 98 00
www.biletix.com
Bilet alımı ardından Rezervasyon için: 0212 247 39 19
Program günü KüçükÇiftlik Park Gişesinden
www.kucukciftlikpark.com

KüçükÇiftlik Park Hakkında:

17’nci yüzyıldan bu yana mesire alanı, gazino ve lunapark olarak hizmet veren KüçükÇiftlik Park, 2009’dan itibaren İstanbul'un kalbinde sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bugün Alicia Keys, Tony Bennett, Pitbull, Chris De Burgh, Elton John, Scorpions, Cranberries, Iron Maiden, Deep Purple, Duran Duran, David Guetta gibi dünyaca ünlü isimlere ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Park, "Sonisphere'' ve "Hi-Voltage" gibi büyük rock etkinlikleriyle de on binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Türkiye'nin en büyük sahnesinin yanında KüçükÇiftlik Park, dünyada sadece 11 firmada bulunan, her noktaya yüksek ses kalitesi sağlayan K1 Ses Sistemi'ne sahiptir. KüçükÇiftlik Park, yaz sezonunda 9 bin 352 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. 17 bin kişi kapasiteli alanının 2 bin 350 metrekarelik çim alanı da bulunmaktadır. KüçükÇiftlik Park, çevre koruma alanında yaptığı yatırımlarla, yoğun enerji tüketen eğlence sektörünün de bu konuda yapabileceği işler olduğunu gösteriyor. KüçükÇiftlik Park, solar aydınlatma, gri su geri kazanım, atık ayrıştırması sistemlerine sahiptir ve geri dönüşümlü promosyon malzemeleri kullanmaktadır.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!