HABERLER

Kubat Baba Oluyor!

Güncelleme: 07.12.2015 18:09

cover

"Er-Do-Der" Erken Doğan Çocukları yaşatmak için geleneksel hale getirdiği balosuna Çocukları yaşatmak için, onlara destek olmak için 7 Aralık'ta düzenlenecek olan baloda sahne alacak ünlüler Funda Arar ve Kubat, gecenin sunucusu Burcu Esmersoy ile önceki gün basın toplantısında bir araya geldi.

Kuruçeşme Four Seasons Hotel'de yapılan toplantıda, dernek başkanı Canan Göztepe, her yıl yapılan baloya bu sene destek veren sanatçılara teşekkür ederken, "Gücümüz yettiği kadar çocuklarımıza yardım edeceğiz, onları var gücümüzle yaşatmaya çalışacağız" dedi.

Hamilelik süresince yapısı değişti

Yakında baba olacak ve gecede sahne alacak olan şarkıcı Kubat gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. "Sanatçı olarak Er-Do-Der'in yanında olmak zorundayız. Ben bir 4,5 aylık baba adayıyım, eşim hamile tam üstüne geldi. Çocuğun haberini alınca bu proje üstüne geldi çocuğumun kısmeti" dedi.

Babalık sorularına ise şarkıcı "Çocuğumu elime almayı bekliyorum, inanın evde rolleri değiştik, çok hassas dönemde eşimin yapısı değişti, inanın traş kolonyası bile süremiyorum. Evde eşimin hizmetkarıyım inanın." şeklinde esprili cevap verdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!