HABERLER

Kral POP TV'de Yılbaşı Ekranı!

Güncelleme: 31.12.2015 00:21

cover

KRAL POP TV, 2015'İN SON GÜNÜ YAPTIĞI ÖZEL YAYINLARLA İZLEYİCİLERİNE MÜZİK VE EĞLENCE DOLU SAATLER YAŞATACAK.

İSTANBUL’DA SAHNEYE ÇIKAN HANDE YENER, ZİYNET SALİ VE DEMET AKALIN’IN MUHTEŞEM SAHNELERİ AN BE AN KRAL POP TV EKRANLARINDA CANLI OLARAK YAYINLANACAK.

GÜN BOYUNCA 2015’İN EN İYİ 50 KLİBİNİN GERİ SAYIMI YAPILIRKEN 2015'DE MÜZİK DÜNYASINA DAMGA VURAN GELİŞMELERDE EKRANA GELECEK.

KRAL POP MEDYA SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN KONSERLER CANLI YAYINLAR İLE EKRANA GELECEK.

BİNLERCE KİŞİNİN ETİLER NİSPETİYE CADDESİNDE TOPLANACAĞI VE HANDE YENER KONSERİ İLE COŞAĞI İSTANBUL'UN EN BÜYÜK PARTİSİ KRAL POP TV EKRANLARINDAN CANLI YAYINLANACAK.

ZİYNET SALİ, DEMET AKALIN GİBİ BİR ÇOK ÜNLÜ İSMİN YILBAŞI KUTLAMALARINA CANLI BAĞLANTILAR YAPILACAK.

MEHMET'İN GEZEGENİ PROGRAMININ EN ÇARPICI, EN EĞLENCELİ BÖLÜMLERİNİN ÖZET GÖRÜNTÜLERİ GÜN BOYU KRAL POP TV EKRANLARINDA YAYINLANACAK.

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ SANATÇILARI DA KRAL POP TV İZLEYİCİLERİNE YENİ YIL DİLEKLERİNİ SUNACAK.

ÜNLÜ İSİMLERİN 2015 YILINDA SOSYAL MEDYAYA DAMGASINI VURAN PAYLAŞIMLARIDA ELİF TÜMEN’İN SUNUMUYLA GERÇEKLEŞEN 'KRAL TAKİP'TE YILBAŞI ÖZEL PROGRAMINDA KRAL POP TV’DE  İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK.

DÜNYANIN MÜZİĞİNİ KRALPOP TV EKRANLARINA TAŞIYAN KRAL WORLD RADIO’UN, 2015 YILINDA LİSTELERİN EN ÜST SIRALARINDA OLAN 10 ŞARKISININ GERİ SAYIMI YAPILACAK.

2015 YILININ TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK VE EN SES GETİREN ROCK MÜZİK FESTİVALİ  ZEYTİNLİ ROCK’IN UNUTULMAZ SAHNE PERFORMANSLARI YILBAŞI GÜNÜ EKRANA GELECEK.

GÖKHAN ÇINAR’IN SUNUMUYLA GERÇEKLEŞEN KRAL POP AKUSTİK PROGRAMININ ÖZEL KONUKLARI VE EN ÖZEL PERFORMANSLARI GÜN BOYU KRAL POP TV EKRANLARINDA YAYINLANACAK.

SAAT 00:30’A KADAR SÜREN YENİ YIL PARTİLERİNDEN YAPILAN  CANLI YAYINLARIN HEMEN ARDINDAN 2015 YILINA KONSERLERİYLE DAMGA VURMUŞ DÜNYANIN EN ÖNEMLİ STARLARININ EN ÖZEL KONSERLERİNDEKİ PERFORMANSLARINDAN OLUŞAN KRAL WORLD KONSERDE, MÜZİKSEVERLER TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRECEK.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!