HABERLER

Kertenkele'de Kahkaha Tufanı!

Güncelleme: 23.12.2014 17:51

cover

Kertenkele dizisi son bölümü gündeme bomba gibi düştü. Atv'de 20 Aralık 2014, Cumartesi akşamı saat 20:00'de ekrana gelen Kertenkele dizisi yine kahkahaya boğdu...

ATV'de yayınlanan reyting rekorları kıran  dizi Kertenkele milyonları yine ekran başına kilitledi. Sevilen dizi izleyenlerini güldürürken, diğer yandan duygusal sahneleriyle ağlattı. Kertenkele yıllar sonra kız kardeşine kavuşabilecek midir?

Deli Kenan, Kara Faruk'u yakalamak amacıyla Zehra'yı kaçırmıştır. Kertenkele, Zehra'yı kimin kaçırdığını öğrenmeye çalışırken Komiser Ünsal Zehra'nın kaçırıldığını öğrenip hemen harekete geçer. Herkes Ekrem Bey bu haberi duyup üzülmesin diye dikkatli davranmaktadır. Kertenkele Zehra'yı kurtarmak için Kara Faruk maskesiyle Deli Kenan'ın mekânına gider. Olaylar Kertenkele'nin beklemediği şekilde gelişecektir. Kertenkele için asıl sürpriz ise kız kardeşi ile ilgili aldığı beklenmedik bir haberdir.

Her konu hakkındaki bilgisiyle herkesi şaşırtan fakat her bulunduğu ortamda soru yağmuruna tutulan Kertenkele, taksiciyle yaşadığı diyalog sonucunda çileden çıkar.'

'KERTENKELE'NİN DUYGUSAL ANLARI...

Herkesin yardımına koşan Ziya Hoca, soluğu doğacak bebeğin evinde alır. Yeni doğan bebeği eline aldığında ise oldukça duygusal anlar yaşayarak çocukluk yıllarına döner. Kız kardeşi aklına gelen Kertenkele, bebeğin kulağına kız kardeşinin ismini söyler. Hayırlı bir evlat olması için dua da eden Kertenkele'nin bu sahnesi, ekran başındaki seyirciye de oldukça duygusal anlar yaşattı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!