HABERLER

Kendisine Yapılan Tacizleri Videoya Kaydetti!

Güncelleme: 30.10.2014 10:27

cover

Rob Bliss, sırt çantasında bulunan gizli kamerayla Shoshana Roberts'ı ve gün boyu onu taciz edenleri kaydetti. Sosyal medyaya yüklenen videoya göre, New York'lu kadın 10 saatte 108 defa sözlü tacize uğradı.

Kadınların gündelik hayatlarında yaşadıklarını gözler önüne sermek için harekete geçen 24 yaşındaki oyuncu, bir arkadaşıyla beraber erkeklerin sözlü tacizini kayıt altına aldı.

Arkadaşı Rob Bliss ile beraber 10 saat boyunca  New York sokaklarında dolaşan Roberts, bu anları saniye saniye kaydetti.  Videodaki görüntülere göre,  ABD’nin New York kentinde yaşayan Shoshana Roberts, 10 saat boyunca 108 defa sözlü tacize uğradı.

Çektikleri videoyu  Facebook ve  Youtube gibi sosyal medya sitelerinde paylaşan ikili, bu durumun New York'ta gündelik hayatın bir parçası olduğuna dikkat çekti.

Gizli kamera ile Shoshana Roberts’ı 10 saat boyunca kaydeden Rob Bliss, bu projeye kız arkadaşının benzer bir sebepten dolayı şikayetçi olmasından sonra karar verdiğini açıkladı.

Rob Bliss ve Shoshana Roberts'ın Youtube'da paylaştığı video, 24 saat içerisinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Kaynak: ntvmsnbc

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!