HABERLER

Kayahan’ın Şapkası ve Mikrofonu Açık Artırmada!

Güncelleme: 14.12.2015 11:44

cover

Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kalpakaslan ile “Ünlü İkinci El” satışlarını ve ödül gecesinin detaylarını konuştuk.

Kısaca projeyi anlatırmısınız ?

Sanatçılardan, medyatik kişilerden giysi, obje, ayakkabı onlarla özdeşleşen kıyafetler alıyoruz. Onları da vakıf sayfasında ünlüikinciel.com satışa sunuyoruz. Elde edilen gelirle sırada bekleyen bireylerin ve sokaktaki sadık dostlara ulaşıyoruz.

Sanatçılardan beklediğiniz ilgiyi gördünüz mü?

100 kişi barajını aştık. Sanatçılar büyük destek veriyor. Beklentinin üstüne çıktı. Ağustos ayından beri süre gelen ufak çapta başladığımız proje çığ gibi büyüdü. Şu anda ünlüikinciel mağazası açıyoruz.

Engelsiz Yaşam Vakfı'nın düzenlediği ve "Yılın En İyileri" nin seçildiği gecenin hazırlıkları nasıl gidiyor. Bu yıl sürprizler var mı?

6 aydır çalışıyoruz. Geceye sinema, televizyon ve iş dünyasından birçok isim katılacak. Kral TV’nin medya sponsorluğunda ödül gecesi düzenleyeceğiz. Bu yıl ‘Yaşarken sanatçılarımıza sahip çıkalım’ konseptiyle gece düzenleyeceğiz ve gecede Yalçın Menteş’e sahip çıkacağız. Ayrıca gecede Kayahan’ın en son sahnede giydiği şapka ve mikrofon açık arttırmayla satılacak. Tüm geliri Yalçın Menteş’e vereceğiz.

Bora Bağcıbaşı
Kral Grubu Muhabiri

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!