HABERLER

Kara Para Aşk 34. Bölümde Şaşırtan Evlilik!

Güncelleme: 04.02.2015 14:15

cover

Kara Para Aşk bu akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazır. 34. Bölüm ile yayınlanacak olan Kara Para Aşk'ta Nilüfer herkesi şaşırtan bir karar alarak Metin ile nikah masasına oturur. Peki Ömer ne yapacak? İşte Kara Para Aşk yeni bölümden ipuçları..

İpek'le Nevzat'ı yakalayan Elif şoke olmuştur. Üstelik Nevzat, İpek'e oyun oynamış ve oğlunu getirmemiştir. İpek'i öldürmek üzeredir. Elif her şeye rağmen hayatını tehlikeye atarak İpek'i kurtarmayı başarır. Bütün ekip İpek'in oğluyla tehdit edildiğini ve bu yüzden ihanet etmek zorunda kaldığını öğrenir.

Artık ele geçirmeleri gereken bir delil ve kurtarmak zorunda oldukları bir çocuk vardır. Ömer herkesi organize eder ve işe koyulurlar. Ömer delili bulup İpek'in oğlunu kurtarmayı başarabilecek midir? Nilüfer ve Metin'in buluşmasını izlemek için bekleyen Ömer ani bir telefonla Nilüfer'in yanından ayrılmak zorunda kalacaktır. Giderken Nilüfer'e planların değiştiğini söyler ve eve gitmesi için onu bir taksiye bindirir. Nilüfer Metin'i oyuna getirmeyi her şeyden çok istemektedir ama Ömer ona yine mani olmuştur. Bu sırada Metin de onun için büyük bir sürpriz hazırlamıştır.

Metin'in Nilüfer için hazırladığı sürpriz nedir? Nilüfer Metin'in yanına gidecek midir?

Bütün bunlar olurken Elif ve Ömer'i ayırmakta kararlı olan Nedret de boş durmaz. İpek'in oğlunun Ömer'den olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapar. Çocuk için bir babalık testi yapıldığını tespit eder ama sonuçlara bir türlü ulaşamaz. Hüseyin'den yardım ister.

Hüseyin DNA testinin sonuçlarını alabilecek midir? Nedret ve Hüseyin çocuğun asıl babasını öğrenebilecek midir?

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!