HABERLER

Jennifer Lopez'in Üç Eski Sevgilisi, Sırlarını 50 Milyon Dolara Satıyorlar!

Güncelleme: 28.10.2014 06:01

cover

Jennifer Lopez'in üç eski aşkı Cris Judd, Ojani Noa ve Casper Smart; ünlü şarkıcının özel hayatıyla ilgili ortak bir kitap yazacak

Jennifer Lopez'in eski aşkları, ünlü şarkıcıya karşı güçlerini birleştiriyor! Lopez'in 11 yıl önce ayrıldığı ikinci eşi Cris Judd, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda "Jennifer ile yaşamak çok zordu. Sürekli problem vardı" dedi. Life&Style dergisi; şimdilerde Judd'un, Lopez'in ilk eşi Ojani Noa ve son sevgilisi Casper Smart ile yakın arkadaş olduğunu ve üçlünün Lopez hakkında bir kitap yazmaya hazırlandığını iddia etti. Üç eski aşkının, 50 milyon dolarlık bir kitap anlaşması karşılığında Lopez'in sırlarını ortaya dökeceği söyleniyor.

PEKİ NEYİ SAKLIYOR?

Kaprisleri ve yanında çalışanlarla yaşadığı sorunlarla sık sık gündeme gelen Lopez'in, özel hayatıyla ilgili ayrıntıların açığa çıkmasından çok korktuğu belirtiliyor. Peki ünlü yıldız ne saklıyor? İşte eski aşklarının yazacağı kitapta yer alması beklenen sırlardan bazıları:
Ojani Noa, 1990'ların başındaki evlilikleri sırasında, Lopez'in birden çok kişiyle ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Noa bu isimlerle birlikte, eski eşinin yatak odası sırlarını anlatabilir.

Lopez'in ikinci eşi Cris Judd'u, 2002'de Ben Affleck ile aldattığı iddiasının iç yüzünün de açığa çıkması bekleniyor.
Afrika'da yaygın olan Santeria inancını benimsediği söylenen Lopez'in, tavuk kurban etme gibi ayinler yaptığı iddia edilmişti. Eski eşi Ojani Noa'nın konuşması halinde, Lopez'in dini inanışlarıyla ilgili detaylar da ortaya çıkacak.

Diyet yapmayı saplantı haline getirdiği konuşulan Lopez'in, zayıf kalmak için başvurduğu ilginç yöntemlerin de kitapta yer alması bekleniyor.
Eski aşkları; turnelerinde ve film çekimlerinde bitmek bilmeyen istekleri ve uyumsuz tavırlarıyla herkesi bezdiren ünlü yıldızın star kaprislerini de gün yüzüne çıkaracak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!