HABERLER

İskender Paydaş Yeni Klibi İçin Aralık Ayı’nda Denizde Piyano Çaldı!

Güncelleme: 26.01.2015 13:05

cover

İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar II” albümüne ikinci klip bir Orhan Atasoy klasiği olan “Gemiler”e geldi.

İskender Paydaş, Ozan Ünlü’nün seslendirdiği Gemiler şarkısının klibi için kış soğuğunda piyanosuyla birlikte denize girdi.

Ege Denizi’nin ortasından piyano sesleri... İskender Paydaş, Gemiler klibinin çekiminde sürpriz yaparak piyanosuyla birlikte denize girdi. Piyanosunu denizin içinde çalan Paydaş, aralık ayının soğuk havasına meydan okudu.   Rekortmen albümün yeni video klibi yayında İlk video klibi ile tam 12 hafta zirvede kalan İskender Paydaş’ın Zamansız Şarkılar II albümüne yeni klibi, İskender Paydaş Orkestrası’nın solistliğini yapan Ozan Ünlü’nün seslendirdiği Gemiler şarkısına çekildi.

Sözleri Orhan Atasoy’a, bestesi Orhan Atasoy ve Ercüment Vural’a ait olan ve popüler müziğin “klasik ballad” larından biri olan parça yepyeni dinamik versiyonuyla albümde yer almıştı.”  Ozan Ünlü, klipte hem sesi hem fiziğiyle dikkat çekiyor 2010 yılında düzenlenen bir yarışmada İskender Paydaş tarafından keşfedilen ve o günden bu yana İskender Paydaş Orkestrası’nın solistliğini üstlenen Ozan Ünlü, güçlü sesinin yanı sıra düzgün fiziğiyle de dikkat çekiyor. Klipte sanatçıya eşlik eden müzisyenler ise yine İskender Paydaş Orkestrası’nın müzisyenleri.   Yönetmenliğini Şahin Yiğit ve kurgusunu Hakan Utangaç’ın yaptığı klibin imaj danışmanlığını ise Sedef Çalarkan yaptı. Klip İstanbul ve Bodrum’un  çeşitli sahillerinde çekildi.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!