HABERLER

Huysuz Virjin, Hande Ataizi'ni Programında İstemiyor!

Güncelleme: 09.10.2014 09:50

cover

'Benzemez Kimse Sana' yarışmasının yeni bölümleri başlamadan Hande Ataizi krizi çıktı. Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu'nun 2 yıl önce dans ederken yere düşürdüğü Ataizi'yle yeniden çalışmak istemediği öğrenildi.

Güneş'in haberine göre geçen ay anne olan Hande Ataizi, çalışma hayatına dönmek için sabırsızlanıyor. İş hayatı uzun süredir yolunda gitmeyen oyuncunun geçen sezon rol aldığı 'Ateşdağlı' dizisi sadece birkaç bölüm sürmüştü. Yaz aylarında, ilk sezonunda da çalıştığı 'Benzemez Kimse Sana' yarışmasından jüri üyeliği teklifi alan Ataizi, son dakika Huysuz Virjin lakaplı ünlü komedyen Seyfi Dursunoğlu'nun vetosuyla karşılaştı. Göz rahatsızlığı nedeniyle başta yarışmada olmak istemeyen Dursunoğlu, 'Sizsiz bu yarışma olmaz' ısrarlarına dayanamayarak yeniden jüri üyesi olmayı kabul etti.

Kanal Hande'yi istiyor

Yarışmayı kabul ettikten sonra sosyal medyada "Yeni sezonda yarışma Star'da... Jüride kimleri görmek istersiniz?" yazarak anket yapan Dursunoğlu'nun diğer jüri üyesi Ataizi'ni istemediği öğrenildi.

İddiaya göre Dursunoğlu, Nükhet Duru'nun Ataizi'nin yerine gelmesini önerdi. Ancak Star TV yönetiminin yarışmada yeni anne olan Ataizi'ni özellikle görmek istediği belirtildi. Yarışmanın 2 yıl önce ekrana gelen bölümlerinde yıldızları barışmayan ikiliden Dursunoğlu, dans ederken Ataizi'ni önce yere düşürmüş, ardından üzerine atlamıştı. Ataizi ise bu ağır şakayı olgunlukla karşılamıştı. Yarışmacıları arasında Eda Taşpınar'ın da adı geçen yarışmanın diğer jüri üyesi ise Murat Dalkılıç olacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!