HABERLER

Her Şeyin 1 Zamanı Var!

Güncelleme: 04.02.2015 10:15

cover

Yayınladığı iki solo albümüyle kadın rock vokaller arasında ülkemizde önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan Özge Fışkın, üçüncü solo albüm projesi Her Şeyin 1 Zamanı Var ile müzikseverlerle buluşuyor.

Özge Fışkın’ın uzun yıllar canlı performanslarında birlikte çalıştığı grup üyeleri ile hazırladığı albüm, Pasaj Müzik etiketiyle 18 Şubat’ta müzik marketlerde yerini alıyor.

Pek çok şarkının sözü ve bestesinin Özge Fışkın’a ait olduğu albümde Mabel Matiz’den de bir şarkı yer alıyor.Sözü ve bestesi Mabel Matiz’e ait olan “Son Kale” dikkat çeken şarkılardan biri olarak gösteriliyor. Konserlerinde yorumladığı cover şarkılardaki başarılı performansıyla geniş bir hayran kitlesi edinen Özge Fışkın, yeni albümünde de cover bir şarkıya yer verdi. 80’li yıllarda ülkemizde Ajda Pekkan’ın seslendirdiği “Sana Doğru”.Bestesi İtalyan besteci Shapiro Norman David,sözleri Fikret Şeneş’e ait olan “Sana Doğru” ,  Özge Fışkın yorumuyla albümün en dikkat çeken şarkıları arasında.

Albümün ilk klibi “Kusuruma Bakma” adlı şarkıya; Can Saban yönetmenliğinde çekildi.Yüksek ritmiyle müzikseverlerin ilgisini çeken “Kusuruma Bakma” şarkısının klibinde, Kabare Show teması ile rock performansı birleştiriliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Farah Zeynep, 'Şampiyon' Filmine Nasıl Hazırlandığını Anlattı!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!