HABERLER

Harbiye'de Volkan Konak Rüzgarı!

Güncelleme: 27.08.2014 10:17

cover

Karadeniz’in güçlü sesi Volkan Konak, birbirinden güzel şarkıları, türküleri ve şiirleri ile Kral FM ve Kral TV medya sponsorluğunda Pera Event organizasyonunda gerçekleştirilen Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kendine has yorumu, şiirsel sunumu, esprili anlatımları ve her şeyden önemlisi güçlü sesiyle dinleyicilere muhteşem bir sahne performansı sunan Volkan Konak, hayranlarını eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş repertuvarı ile coşturdu. Rüzgar’ın oğlu Volkan Konak, birbirinden güzel şarkılarını ve türkülerin seslendirirken seyircilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Özellikle "Yarim Yarim" şarkısını söylerken sanatçıya binlerce hayranı bir ağızdan eşlik etti.

Batı’dan Doğu’ya kadar Anadolu’nun farklı yörelerinden türküler seslendiren Volkan Konak seyircilerin büyük beğenisini kazandı. Sanatçının her şarkı ve türküsüne eşlik eden izleyiciler, kimi zaman duygu dolu anlar yaşadı, kimi zaman coştu.

Konserin sonuna kadar muhteşem bir performans sergileyen Volkan Konak, hayranları tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!