HABERLER

Harbiye'de "Aşka Dair Şarkılar" Yankılandı!

Güncelleme: 15.08.2016 10:46

cover

 Yıldızlı Geceler, Kral Medya Sponsorluğunda  arabesk müziğin dev isimleri Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Burhan Bayar, Erdinç Şenyaylar ve Ahmet Koç gibi ünlü müzik üstadlarını buluşturan “İstanbul Ses Kayıt” ı ağırladı.

 

Aşka Dair Şarkılar konsepti ile sahne alan dev isimler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde müzik ziyafeti yaşattı. Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği  Yıldızlı Geceler, arabesk müziğin dev isimlerini aynı sahnede buluşturdu.

Aşka Dair Şarkılar konseptiyle bir araya gelen Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve “İstanbul Ses Kayıt”  Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzik ziyafeti sundu. Muhteşem konser, arabesk müziğin temel taşlarından Burhan Bayar, binlerce albüme gitarıyla imzasını atmış olan Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç’tan oluşan “İstanbul Ses Kayıt”ın enstrümantal performansı ile başladı.

İstanbul Ses Kayıt’ın ardından sahneyi arabesk müziğinin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu aldı.  Klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Kurtoğlu, performansı sırasında sahneye oğlu Aydın Kurtoğlu’nu çağırdı ve baba oğul muhteşem bir düete imza attılar.
Kurtoğlu’nun ardından  arabesk müziğin dev ismi Hakan Altun, müzikseverlerle buluştu. En sevilen şarkılarını seslendiren Altun’a  sahnede önce sürpriz doğumgünü kutlaması yapıldı.

Hakan Altun'a Sahnede Şaka Sürprizi!

Ardından başta Hakan Altun olmak üzere, tüm izleyicilerin şaşkınlıkla izlediği anlar yaşandı. Demet Akbağ’ın sunduğu Çok Aramızda adlı program tarafından günler öncesinde, Altun için  hazırlanan evlilik teklifi şakası Harbiye’de kahkaha fırtınası yaşattı.
Demet Akbağ’ın sahneye geldiği ana kadar bir hayli zor zamanlar yaşayan Altun, olayın şaka olduğunu anlayınca kahkahalara boğuldu.  Muhteşem konser Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Emel Müftüoğlu ve Şahin Özer’in hep birlikte söyledi “Memleketim” şarkısı ve alkış yağmuru ile son buldu.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Farah Zeynep, 'Şampiyon' Filmine Nasıl Hazırlandığını Anlattı!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!
  cover
  Gökhan Kırdar'dan Albüm Müjdesi!
  cover
  'Şampiyon' Filminin Fragmanı Yayınlandı!
  cover
  Sanat Dünyasından Mutlu Haber!