HABERLER

Harbiye Açıkhava'da "BAL"lı Gece!

Güncelleme: 03.08.2015 11:30

cover

Ünlü sanatçı Sibel Can, Yıldızlı Geceler kapsamında önceki akşam Kral FM medya sponsorluğunda Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde muhteşem bir konser verdi. Söz ve bestesi Tarkan’a ait olan ‘Bir Parmak Bal’ ve İsra Gülümser’in  ‘Tamam O Zaman’ şarkısını ilk kez seslendiren Can, aynı zamanda sahnede melek kanatlı dev bir pastayla doğum gününü kutladı.

SANKİ BANA SİHİRLİ DEĞNEK DEĞDİ

Konser öncesi kısa bir basın toplantısı yapan Sibel Can, Pera Event organizasyonuyla düzenlenen konserde Canan Yaka imzalı kostümüyle göz kamaştırdı. Sanatçı ‘Renkli çıkalım istedik. Her şey o kadar güzel ve renkli ki ben kendimi çok mutlu hissediyorum. Yeni yaşımla beraber sanki sihirli bir değnek bana değdi. Allah nazardan saklasın. Ben hep iyi enerjilerin bana geldiğine inanıyorum. Çünkü seviyor herkes beni. Bunu o kadar net hissediyorum ki her şeye yansıyor’ dedi.

‘Bir Parmak Bal’ isimli single’ının bir hafta sonra çıkacağını belirten Can ‘Bir hafta sonra single’ımız çıkıyor. Aslında büyük bir risktir çıkmadan konser sahnesinde seslendirmek, ama ben inanmıyorum. Nasıl olsa paylaşılıyor. Aslında buraya gelen herkese doğumgünü hediyesi olarak söylemek istedim.  Yapımcımız DMC, Samsun Demir izin verdi, Tarkan da ‘Söyle mutlaka’ dedi… Tarkan’ın her şeyine bayılıyorum’ şeklinde konuştu.

Can ‘Dünyanın en güzel işini ve çok severek yapıyorum. Ölene kadar şarkı söylemek istiyorum’ açıklamasında bulunurken, tatil planlarını soran gazetecilere ‘Ben hep tatil yapıyorum siz görmüyorsunuz beni. İki gün de olsa üşenmiyorum. Hep gidiyorum çocuklarla. İyi geçiyor her şey güzel’ yanıtını verdi.
Doğumgünü kutlamalarının dün geceden başladığını anlatan Can,  ‘Çiçekler bitmiyor, saat başı  çiçek geliyor’ itirafında bulundu.

GÖZYAŞLARIYLA PASTASINI KESTİ

Konsere ‘Bir Parmak Bal’ ile başlayan Can, hemen ardından ‘Tamam O Zaman’ı seslendirdi. Duygulanan sanatçı, şarkısını gözyaşlarıyla tamamladı. ‘İnsan doğumgününde ağlar mı?’ diye seyirciye soran Can, destek alkışlarıyla melek kanatlı ve ‘SC’ yazılı pastasını kesti.  Can’ı izlemeye gelenler arasında Egemen- Beyhan Bağış, Nükhet Duru, Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel, Gülay Afşar, çocukları Engincan ve Melisa Ural hazır bulundu. Can bir çok şarkıyı çocuklarının gözlerinin içine bakarak söyledi.

BOL BOL SU İÇİN!

‘Bir Bahar Akşamı’, ‘Senede Bir Gün’, ‘Nasıl Geçti Habersiz’ gibi Türk Sanat Müziği klasiklerinin yanısıra, Orhan Gencebay, Ahmet Kaya, İbrahim Tatlıses şarkıları da seslendiren can efkarlı şarkılarda ‘Şimdi sularınızı için, su için Allah aşkına’ sözleriyle seyirciyle bol bol şakalaştı. Bir ara sahneden inerek dinleyicilerin arasına giren Can’ın kendisini sahneden indiren korumayla esprili dans hareketleri de herkesi güldürdü.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!