HABERLER

Hakan Altun'dan Uludağ'da Mangal Keyfi!

Güncelleme: 13.02.2015 16:01

cover

Kışın kendisini iyice hissettirdiği bu günlerde binlerce üniversite öğrencisinin katıldığı Whitefest 2015 ile festival havasına bürünen Uludağ, yıldızları ağırlamaya devam ediyor. Festival kapsamında geçtiğimiz gün unutulmaz bir konser veren Berkay üniversitelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Berkay’a esas sürprizi ise, kendisini izlemeye gelen Hakan Altun yaptı.

Şarkılarıyla olduğu kadar centilmenliği, sempatikliği ve sıcak karakteriyle de milyonların sevgisini kazanan Hakan Altun; kısa bir tatil için geldiği Uludağ’da Berkay’ın konserini izledi. Yakın arkadaşı Berkay’ı kırmayarak sahneye çıkan ve sevilen şarkılarını seslendiren Altun’u Whitefest’e katılan üniversiteliler alkış yağmuruna tuttu.

Uludağ’da 3 gün kalan ve tatil yapan Hakan Altun, karlar üzerinde bir de mangal partisi verdi. Hakan Altun’un mangal partisine Berkay , fotografcı Nihat Odabaşı, iletişimci Özgür Aras , Jolly TurYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Unitravel Genel Koordinatörü Ozan Berber ve dostları katıldı.

Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren ve şarkılar mırıldanan Hakan Altun’un keyifli ve neşeli halleri gözlerden kaçmadı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Koray Avcı’dan Müzik Şöleni!
  cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!