HABERLER

Günay Musayeva Gözyaşları İçinde Konuştu!

Güncelleme: 13.02.2015 10:24

cover

Boşanma aşamasında olduğu Tolga Karel'le rol aldıkları "Kod Adı Koz" filminin galasında gerilen Günay Musayeva, gözyaşlarını tutamadı.

Habere göre Kod Adı Koz filminin galasına boşanma aşamasında olan Tolga Karel ile Günay Musayeva'nın gerginliği damga vurdu. Başrolünü Cem Kurtoğlu ve Hakan Ural'la paylaştıkları filmin Zorlu PSM'deki galasında yan yana gelmemeye özen gösteren Karel ve Musayeva, toplu röportaj sonrası birbirinden kaçtı. Smokininin altına giydiği kırmızı çorabıyla dikkat çeken Karel, boşanma konusunda konuşmazken Musayeva ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Tek isteğim babalık yapması

Karel'in mahkemede verdiği ifadede yer alan şoförünün kendisine silah çektiği iddiasının hayal ürünü olduğunu söyleyen Musayeva, "Artık onunla birlikte ismimin geçmesini dahi  istemiyorum. Gördüğüm, okuduğum zaman bu beni çok utandırıyor. Ailem bu tür şeyleri kaldıramıyor. Bir çocuğumuz var. Ona ben bakıyorum. Tek isteğim ona baba sevgisi göstermesi... Bu durumdan o da etkileniyor ama onu ben en iyi şekilde yetiştirim" derken gözyaşlarını tutamadı.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!