HABERLER

Gülmekten Kendi Seslendirmesini Yapamadı!

Güncelleme: 27.02.2015 15:32

cover

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” sinema filminin son işlemleri yapılıyor. Orçun Kaptan kendi sahnelerine gülmekten seslendirme yapamadı.

Serhat Özcan’ın bornozla oynadığı aşk doktoru karakterinin tespitlerine Orçun Kaptan’ın gülmesi üzerine, teknik ekip ve yönetmen Biray Dalkıran bir çay arası verelim dediler ve 25 dakika dinlenildi. Geri geldiklerinde ise, 2 erkek jakuziye girme sahnesini gören Orçun Kaptan, seslendirme odasında kendini yere bırakana kadar güldü. Orçun Kaptan’ın  gülmesine yönetmen Biray Dalkıran ve teknik ekibin gülmesi de eklenince seslendirmelere bir gün ara verildi.

Senaryosu 3,5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi seyircilerine kahkaha dolu bir 90 dakika yaşatacağa benziyor.

Başrollerini Atılgan Gümüş, Tuğçe Sarıkaya, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Kubilay Güleçoğlu'nun paylaştığı ve konuk oyuncular arasında Emre Koç, Kemal Erek, Vahdet Çakar, Aslı Bankoğlu, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Sevcihan Tunca ve Asuman Dabak, Recep Aktuğ, Zeynep Dizdar gibi isimlerin bulunduğu "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" filmi birbirinden özel ve çarpıcı sahneleriyle yakında sinemalarda seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 Bu film hem eski sevgiliyi unutmayı hem de olan sevgiliyle mutlu olmanın komik bir rehberi niteliğinde olacak. Fragmanı büyük bir ilgi uyandıran "Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu" yakında sinemalarda.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!