HABERLER

Gülben Ergen Kendisini Eleştirenlere Patladı!

Güncelleme: 08.10.2014 10:46

cover

Sürpriz evliliği sonrası balayı yerine eşi Erhan Çelik'le birlikte Hac'ca giden Gülben Ergen, eleştirilere kutsal topraklardan cevap verdi: "Ülkeme döndüğümde kalbim, nefesim, değişmez; kıyafetim değişir. Siz nereye bakarsanız orayı görürsünüz."

Takvim'de yer alan habere göre son günlerin en popüler ismi Gülben Ergen, sonunda patladı! Gazeteci Erhan Çelik'le sürpriz bir evlilik yaparak gündem olan Ergen, eşiyle balayı yerine Hac'ca gidince de çok konuşuldu. Ünlü şarkıcının kutsal topraklarda çektiği fotoğrafları instagram'da yayınlaması ise bazılarını rahatsız etti.

'KIYAFET AÇIKLAMASI'

Hacı' olan Gülben Ergen'in yaşam tarzı ve kıyafet seçimlerinde de değişikliğe gidip gitmeyeceği merak konusu oldu. Ergen, sosyal medyadan yapılan eleştiriler karşısında ise sessizliğini bozarak şu mesajı yayınladı: "Yorum yapanlar, kalbini bozanlar, kalp kırınca zevk alanlar, dış görünüşüme kanıp gerçeği unutanlar... Bulunduğum yerin adeti neyse kıyafetim ona göre uygun olur. Ülkeme döndüğümde kalbim, nefesim, değişmez; kıyafetim değişir. Siz nereye bakarsanız orayı görürsünüz o da ayrı! Her seferinde içimi biraz daha süsler gelirim bu yollardan, topraklardan. Sosyal medyada ise bazen bir şarkı, bazen bir söz, bazen tasavvuf, bazen Mustafa Kemal, bazen Kandil, bazen Cumhuriyet'i kutlarım. Özetle benim yaşadıklarım, benim seçtiklerimden ibaret burası."

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Hac'da!  FOTO-GALERİ

Gülben Ergen ve Eşinin Hac'dan Özel Görüntüleri - VİDEO

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!