HABERLER

Grup Gündoğarken ve Yeşim Salkım'dan "Şeker Oğlan"

Güncelleme: 16.07.2014 11:41

cover

Uzun yıllardır müzik sektöründe önemli işlere imza atan ekip; şimdi İşimiz Müzik markasıyla yeni ve farklı projeler hazırlıyor. Çeşitli sanatçı ve müzik gruplarını ikili olarak, kendi şarkılarının yanı sıra farklı konseptlerde buluşturuyor.

İşimiz Müzik’in bu yaza damgasını vuracak projelerinden biri “Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken”... Türk Pop Müziğine pek çok hit kazandırmış, şarkıcı / oyuncu Yeşim Salkım ve yine Türk Pop Müziğinin önemli gruplarından Grup Gündoğarken birlikte yeni bir projeye imza atıyorlar. Kendi tarzlarının dışında, herkesin bildiği ve sevdiği, dillerden düşmeyen halk şarkılarını yeni, farklı, modern düzenlemeyle müzikseverlerle buluşturuyor.

İlk notalarından itibaren insanı içine alan, eğlenceli şarkılarımızdan “Şeker Oğlan”; şimdi de Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken’in sesinden, çok sesli ve Balkan havasında...

Düzenlemesini Serkan Uz’un yaptığı “Şeker Oğlan”, 2014 yazına neşe katacak. Kendi şarkılarının yanı sıra, “Şeker Oğlan” ve halk şarkılarının farklı düzenlemeleriyle Yeşim Salkım ve Grup Gündoğarken projesi, konserlerle tüm sevenlerine ulaşacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!