HABERLER

Gökhan Uzunali’nin Yeni Albümü “Yüreğune Yaz Beni”

Güncelleme: 28.12.2015 10:06

cover

Karadeniz’in güçlü seslerinden Gökhan Uzunali’nin yeni albümü “Yüreğune Yaz Beni” dijital platformlarda ve tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Aslen inşaat mühendisi olan Gökhan Uzunali, çok küçük yaşlardan itibaren müzikle iç içe olmuş, gerek eğitim gerekse meslek hayatı boyunca amatör olarak müzik yaşantısını sürdürmüştür.Yıllar boyunca edinmiş olduğu birikim ve tecrübelerini 2014 yılında çıkartmış olduğu “Karadeniz’e Mektup” isimli albüm ile profesyonelliğe taşımış, büyük ilgi gören albümden sonra, fazla ara vermeden tekrar sevenleri ile buluşmak istemiştir.

Tüm düzenlemeleri Abdurrahman Tarikçi tarafından hazırlanan albümde Türkiye’nin en marka saz üstatları görev yapmıştır. Söz ve müziği Karadeniz müziğinin önemli isimlerinden Yüksel Baltacı’ya ait 4 yeni beste, Levent Gündüz tarafından düzenlenen bir remix ve Eskişehir yöresine ait anonim bir eserden oluşuyor.

Fotoğrafları Kemal Kekeva tarafından çekilen albümün ilk video klibi albümle aynı adı taşıyan “Yüreğune Yaz Beni” isimli şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Behiç Ayhan Gülsaçan’ın yaptığı video klip Sultanahmet, Balat, Zeytinburnu ve stüdyo olmak üzere 4 ayrı mekanda yaklaşık 28 saatte tamamlandı. 25 kişilik bir ekibin çalıştığı video klipte imkansız bir aşkın hikayesi özetlenmiştir. Video klipte çizgi animasyon ve gerçek görüntü bir arada kullanılarak Türkiye’de bir ilke imza atılmıştır.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!