HABERLER

Gökhan Tepe'nin Yılı Başladı!

Güncelleme: 19.01.2015 11:15

cover

Gökhan Tepe, yeni yıla iddialı başladı.

Her biri hit olan şarkıları, yoğun ilgi gören konserleri, yeni albüm çalışmaları ve müzik dünyasının sevilen isimlerine verdiği liste başı besteleriyle her dönem adından başarıyla söz ettiren Gökhan Tepe, 2014’ü zirvede kapatırken, yeni yıla da iddialı başladı.
Türkiye resmi verilerine göre radyo ve müzik kanallarında en çok çalan şarkı olan “Gelsen De Anlatsam” ile haftalarca liste başı olan sanatçı, 2015’i zirvede karşıladı.

“Gelsen De Anlatsam”ın başarısının yanı sıra; son dönemde müzik dünyasının ünlü isimlerine verdiği besteleriyle de gündemde olan başarılı müzik adamı; Ödüllü şarkısı “Türkan”ın başarısının ardından; sözlerini Şebnem Sungur'un yazdığı Ebru Gündeş’in albümüne ismini veren şarkısı “Araftayım” ve Funda Arar’ın yeni albümünde yer alan “Yediverenim” şarkısıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Sanatçı dostlarının albüm çalışmaları sırasında ilk aradığı isim olan ve önümüzdeki günlerde sürpriz isimlerden bestelerini dinlemeye devam edeceğimiz Gökhan Tepe, bir yandan Mart ayında yayınlamayı planladığı yeni albümünün şarkıları için çalışırken, bir yandan da konserlerinde binlerce dinleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!