HABERLER

Gökhan Keser Kurtadam Oldu!

Güncelleme: 10.02.2015 12:18

cover

Sesi, yakışıklılığı, beyefendi duruşu ve güleryüzü ile adından sıkça söz ettirerek, Türk pop müziğinde yeni neslin en başarılı temsilcilerinden olan Gökhan Keser, yaklaşık bir yıllık bir aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!

Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından Sony Music etiketiyle yayımlanan albümün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor. Hareketli altyapısıyla dikkat çekecek olan şarkının düzenlemesi ise Çağrı Telkıvıran’a ait.

Klibin yönetmenliğini, daha önce Amerika’da reklam filmi yönetmenliği yapan Peter Hakan Demir üstlendi. Klipte Gökhan Keser’e Ukrayna’lı bir modelin yanı sıra, sanatçının yakın arkadaşı Ahmet Dursun’un Husky cinsi köpeği “Bulut” da eşlik etti.

Klipte Gökhan Keser’in kurtadama dönüşümü kurt metaforuyla ekranlara yansıtıldı. “İnlerim Allah” video klibi tüm müzik kanalları ve Gökhan Keser VEVO YouTube kanalı üzerinden müzikseverlerle buluştu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!