HABERLER

Gençler Uludağ'da Fatih Ürek'le Coştu!

Güncelleme: 21.01.2015 12:44

cover

Müzik kariyerinde 30’uncu yılını kutlayan Fatih Ürek, Whitefest 2015 gençlik festivali kapsamında verdiği konserde binlerce üniversiteliye göbek attırdı. Altın Çağ albümünün tüm şarkılarını sahnede seslendiren Ürek, konser salonunun her yerini dans pistine çevirdi.

Müzik, eğlence ve kar tutkunu gençleri 18-22 ve 25-29 Ocak ile 8-12 Şubat tarihlerinde Uludağ’da ağırlayan Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali “Whitefest 2015”  önceki akşam sahnesinde Fatih Ürek’i ağırladı. Yakında çıkacak yeni albümü Altın Çağ’da yer alan şarkılar dışında zengin repertuarından da hareketli şarkılar seslendiren Fatih Ürek, gençleri coşturdu.

Kral Pop Radyo Medya Sponsorluğunda Whitefest 2015 ‘de  ‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan sempatik şarkıcı salonun her yerini dans pistine çevirdi. Hareketli şarkıları, dansları ve sahne performansı ile geceye damgasını vuran Fatih Ürek 3 saati aşkın süre sahnede kaldı.  Uludağ konseri hakkında “Üniversiteliler benimle eğlenmeyi tercih etmiş. Uludağ’ın Messi’si olarak da ilan etmişler. Futbolda Messi neyse ben de müzikte oyum. Yılların verdiği tecrübe ile sahne de iddalıyım. Ben im sahneye çıktığım yerde kimse karşımda duramaz. Gelip beni seyretmeleri lazım” diyerek espriri yapan Fatih Ürek “Uludağ'da benden önceki 4 jenerasyona bile konser verdim. Bereketli bir insanım"  yorumunda bulundu.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Nuray Hafiftaş Ölüm Yıldönümünde Anılıyor!
  cover
  Buse Varol, Alişan Çiftinin Bebekleri Dünya'ya Geldi!
  cover
  Doğu'nun Hikâyesi Müzikseverlerle Buluştu!