HABERLER

Flaş! Kurtlar Vadisi'nin Yeni Bölümünde Polat Alemdar Var mı?

Güncelleme: 11.11.2014 13:22

cover

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 236. bölümü 13 Kasım perşembe akşamı Kanal D ekranlarına gelmeye hazır.

Vadi, Necati Şaşmaz'ın sette geçirdiği kaza nedeniyle geçtiğimiz hafta ekrana gelmemiş ve yeni bölümde Necati Şaşmaz'ın oynayıp oynayacağı merak konusu olmuştu.

Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta yayınlanmayan 236. yeni bölümüyle 13 Kasım Perşembe akşamı kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümde Polat Alemdar masaya yumruğunu koyar!

Polat Alemdar bu bölümde kafasında oluşturduğu yol haritasından vazgeçmez. Birden fazla düşmanı olan Alemdar ne kadar köşeye de sıkışsa yeni stratejiler bularak bulunduğu zor durumdan kurtulmaya çalışmaktadır. Bir yandan Merkez Üssü’ne gerçekleştirilen saldırının yaralarını sarmaya çalışmakta, bir yandan da kendisine ve ekibine atılan iftiralar ile boğuşur. Bu sırada Akif’in gizlediği kimliği ortaya çıkmıştır ve ŞEDİD kampının lideri tarafından hedef tahtasına oturtulmuştur. Kampı sabote eden Akif  çok zorlu bir mücadeleye girecektir.

EŞİYLE YAZIŞARAK ANLAŞIYOR

Sette kaza geçirdikten sonra çenesinden ameliyat olan ve bir süreliğine konuşamakta güçlük çekecek olan Necati Şaşmaz’ın eşiyle yazışarak anlaştığı öğrenildi. Necati Şaşmaz’ın, 2 Kasım’da dizi setinde kullanmış olduğu araç kontrolden çıkarak yol istinat duvarına çarpmıştı. Kaza sonrası oyuncunun bir süreliğine alt ve üst çenesi teller ile birbirine bağlanmıştı. Şaşmaz’ın bu yüzden eşi Nagehan ile yazışarak anlaştığı öğrenildi.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun çekimlerinde efsanevi ajan James Bond'un otomobili olarak da bilinen Aston Martin'le istinat duvarına çarpan ve çenesi kırılan Necati Şaşmaz'ın bu arabaya bir türlü alışamamaıştı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!