HABERLER

Flaş! Facebook'ta Tanıştığı Adam Tarafından Tecavüz Edilip Öldürüldü!

Güncelleme: 12.12.2014 17:52

cover

Romanya'da yaşanan olayda, acımasız bir adam, Facebook üzerinden tanışıp buluştuğu kadını ormanlık bir alana götürüp tecavüz etti. Kadını boğup boynuna tornavida saplayıp ölmeye bırakan adamı, kadının son sözleri teşhis etti.

Aşk hayatında şanssız olan Rumen Eliza Dragne, Facebook üzerinden Nicu Alin Cristea ile tanıştı. Esmer kadın, Cristea'nın buluşma ve bir şeyler içme teklifini kabul etti. Kendini insani yardım görevlisi olarak tanıtan Cristea, vaktini yetim çocuklara atadığını söyledi. Asıl işi ise amelelik olan adam, kadını bar yerine ormanlık alana götürdü.

Burada kadına tecavüz eden adam, kadını dövdü ve boğarak öldürmeye çalıştı. Kadının boynuna tornavida saplayan 29 yaşındaki Cristea, kadın hareketsiz kalınca öldüğünü zannedip, cep telefonunu aldı ve Facebook'tan kendisiyle irtibat kurduğunu gösteren tüm delilleri sildi.

30 yaşındaki Eliza, yola sürünmeyi başardı ve burada görülünce polise haber verildi. Ormanlık alana polisin ve ambulansın ulaşması saatler sürdü. Hava ambulansıyla hastaneye kaldırılan Eliza'nın hayata tutunmayı sürdürüyordu, hastanede polislere kendisine saldıranın Cristea olduğunu söyledi. Doktorlar kendisini yaşatmak için çabalasa da Eliza Dragne komaya girdi ve hayatını kaybetti.

Cristea'nın evine giden polis, saldırganı burada arkadaşlarıyla partide buldu. Cristea, karısıyla evliliklerinin birinci ayını kutluyordu. Saldırı iddialarını reddeden Cristea'nın savunması, polisin onun isminin Eliza tarafından belirtildiğini söyleyince çöktü ve evinde tutuklandı.

Eliza'nın 53 yaşındaki annesi Rodica Dragne ise, kızının ölüm haberiyle yıkıldı. "Bir anne kızını böyle görünce nasıl hissedebilir" diyen Rodica, "Onun evi ve evliliği varmış, neden benim kızımın hayatını ve aynılarına sahip olma şansını yok etti?" dedi. Acılı anne kızının organlarını bağışlama kararı aldı.

Eliza'nın organları 3 kişinin hayatını kurtardı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!