HABERLER

Ferrari’den Pahalı Bisiklet!

Güncelleme: 16.12.2014 11:07

cover

Ürettiği lüks ürünlerle bilinen Londra merkezli bir şirketin 24 ayar altından yaptığı bisikletin fiyatı 250 bin sterlin olarak belirlendi. Şirket, söz konusu ürün için yeni siparişler aldığını duyurdu.

Londra merkezli bir şirket ürettiği bisikletin fiyatı ile dikkatleri üzerine çekti. Ürettiği lüks ürünlerle tanınan şirket, söz konusu bisikletin fiyatını 250 bin sterlin (900 bin TL) olarak açıkladı.

24 ayar altın kaplama olan ve fiyatıyla Ferrari’yi bile geride bırakan bisikletin üreticisi, bu tarz ürünlere talebin yoğun olduğunu ve ürünleri için alıcı bulmakta zorlanmadıklarını açıkladı.

iPhone ve Beats by Dre kulaklıklarının altın kaplama benzerlerini de üreten şirket, söz konusu bisikleti için yeni siparişler alındığı bilgisini paylaştı. Alıcıların kimlikleri ise müşteri gizliliğinin korunması amacıyla açıklanmadı.

Goldgenie adına İngilz medyasına konuşan Frank Fernando, bu alanda yeni isteklerle karşılaştıklarını ve kısa bir üre önce 24 karatlık bir klozet için sipariş aldıkarını açıkladı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!