HABERLER

Ferman Toprak Nişanlandı!

Güncelleme: 17.03.2015 17:00

cover

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak sevgilisi Hilal Öztürk'le nişanlandı.

Şarkıcı Ferman Toprak'ın 3'üncü solo çalışması olan "Çekip Gitmeyecektin / Gözüm" isimli yeni albümünün lansmanı dün gece Beyoğlu'nda bir kulüpte yaptı.
Sanat, spor ve medya dünyasından seçkin konukların katıldığı geceye Ferman Toprak, alev alev yanan tuzlar içinden çıkarılan pişmiş tavuklar eşliğinde seslendirdiği "Tavukları Pişirmişem" isimli şarkısıyla start verdi.

Renkli görüntülerin sergilendiği geceye, Adana'dan gelen sanatçının anne ve babası da Ferman Toprak'ın söylediği yeni şarkılarına ayakta alkışlarla tempo tutarak eşlik etti.

Ancak Ferman Toprak, büyük sürprizi gecenin ilerleyen saatlerinde yaptı. Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Hilal Öztürk'ü sahneye davet etti ve nişan yüzüklerini çıkardı.

Çiftin nişan yüzüklerini lansmana katılan Sedat Peker taktı.  Peker, ikiliyi tebrik de ederek "Allah tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Lansmana yoğun ilgi gösteren davetlilerin alkışları eşliğinde nişanlanan Ferman Toprak "Çok mutluyum. Hem yeni albümümün heyecanını yaşıyorum; hem de sevdiğimle nişanlanmanın mutluluğunu yaşıyorum. En güzeli de iki mutluluğumu siz dostlarımla paylaşıyorum. Benden daha mutlusu olur mu ? "Hayatı tesbih yapmışım" dedik bol bol tesbih dağıttık. Artık "Tavukları pişirmişem" le bol bol tavuk dağıtacağız" dedi.

Bu arada albümde yer alan ve sözlerini ortak yazdıkları "Söylesene Sevgili" isimli  romantik şarkıda nişanlısı Hilal Öztürk'le düet yapan Ferman Toprak'ın gözlerinin dolduğu da dikkat çekti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!