HABERLER

Ferman Toprak Büyükçekmece’de Esti

Güncelleme: 16.06.2014 14:16

cover

“Hayatı Tesbih Yapmışım” isimli son albüm çalışmasıyla müzik severlerin  dikkatini çeken  Ferman Toprak,babalar günü etkinliğinde Büyükçekmece’de yer alan İstanbul’un en büyük su parkı olan Aqua Marine’nin amfisinde mini bir konser verdi.

Sıcak havaya rağmen hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Ferman Toprak,dillerden düşmeyen “Hayatı Tesbih Yapmışım” isimli şarkısıyla kendisini izlemeye gelen sevenlerine  keyifli anlar yaşattı.

Babalar Günü Etkinliği kapsamında en güzel şarkılarını İstanbullulara sunan Ferman Toprak,”Bugün çok özel bir gün.Başta kendi babam olmak üzere tüm babaların bu özel babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.Bütün babalara sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Başarılı isim Ferman Toprak’ın seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden hayranları, son ayların modası haline dönüşen selfie için de Ferman Toprak’la  objektiflere poz verdi.

Güneş altında sıcak havaya rağmen Büyükçekmece’de seslendirdiği şarkılarla adeta havayı serinleten Ferman Toprak hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği günde sevenleriyle  bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!