HABERLER

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu!

Güncelleme: 09.02.2015 12:55

cover

“Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kısaca “esu10y” adıyla sosyal medya da şimdiden adından sıkça bahsettirmeye başladı.

6 saniyelik 9 tane videodan oluşan filmin sahneleri, sosyal medyaya yüklenir yüklenmez birçok insanın dikkatini çekmeyi başardı. Videolar da ise eski sevgiliyi unutmaya çalışırken düşünülen komik durumlar yer alıyor. Kısa süre de videolar da yer alan filmin repliklerinin ise fenomen olması bekleniyor.

Senaryosu 3,5 yılda bilimsel aşk araştırmaları sonucu büyük özenle yazılan yılın en komik filmi seyircilerine kahkaha dolu bir 90 dakika yaşatacağa benziyor.

 Yönetmenliğini Biray Dalkıran’ın yaptığı “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” filminde Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya, Kubilay Güleçoğlu, Emre Koç, Deniz Gönen Türkcan, Demet Gönen, Kemal Erek, Sevcihan Tunca, Aslı Bankoğlu, Vahdet Çakar, Asuman Dabak, Recep Aktuğ ve Zeynep Dizdar  gibi isimler rol alıyor.


   Filme gidecek olan sinema severlerin eski sevgiliyi unutup unutamayacağı şimdiden merak konusu oldu. Filmin yapımcıları ise “bu film hem eski sevgiliyi unutma hem de doğru sevgiliyi bulma konusunda komik bir rehber niteliğinde olacak” diye söylüyorlar.
   “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” kahkahalarla yakında sinemalarda..

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!