HABERLER

Ersan Er'den Yeni Klip!

Güncelleme: 21.11.2016 11:23

cover

'Tanrım'  şarkısı ile beğeni toplayan Fikirtepe ile Bağdat Caddesi'ni aynı şarkıda buluşturan  Ersan Er, şimdi de yeni bir şarkıyla geliyor.

Özellikle sosyal medyada fenomen haline gelen, 'Tanrım' şarkısına yaptığı videolarla yurt dışından da bir hayran kitlesine ulaşan  Ersan Er, şimdi de sözü  Ahmet selçuk İlkan, müziği Ferdi Tayfur'a ait 'Kurtuldum' şarkısıyla sevenlerinin önüne çıkmaya hazırlanıyor.

Sanatçı, 'Tanrım' şarksısına klip çekmediğini, buna rağmen video olmadan izlenme rakamlarının 10 Milyonu bulduğunu, ancak herkesin bu şarkıya kendi hayallerine uygun videolar çekerek paylaştığını, bununda çok daha önemli olduğunu dile getiriyor.

Geçtiğimiz hafta 5 ayrı mekanda Ali Şen Günday yönetmenliğinde kliplendirilen 'Kurtuldum'  şarkısının çok yakında dijital platformlarda yerini alacağını ifade eden Ersan Er'in, klipteki aksiyon ve dövüş sahnelerinde ise oldukça iddialı olduğu gözlerden kaçmıyor.

Yakın dövüş ve savunma sanatlarında usta olan Ersan Er, klipte seslendirdiği şarkı kadar, bu özelliklerinin ön plana çıkmasından memnun.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!