HABERLER

Erkin Koray'dan 5 CD'lik Set!

Güncelleme: 04.07.2014 14:53

cover

Anadolu Rock müziğinin yaşayan efsanesi Erkin Koray'dan Kral FM - Kral TV sponsorluğunda 5 CD'lik "Collection Boxset"...

Erkin Koray'ın 55. sanat yılına özel hazırlanan hafızalarda yer etmiş unutulmayan şarkıları Kral TV ve Kral FM medya sponsorluğunda "Collection Boxset"te yer aldı.

Şaşkın, Estarabim, Çöpçüler, Fesuphanallah, İllaki, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Arapsaçı, Yalnızlar Rıhtımı, Sevince gibi geniş kitlelerin beğenisini kazanan arabesk-rock şarkıların yanında, rock ve metal müzik olarak nitelendirilen bir çok önemli çalışmaya imza atan müzik efsanesi Erkin Koray’ın 5 CD'den oluşan 'Collection Boxset’i 1 Temmuz'da tüm müzik marketlerdeki yerini aldı.

Bağlamanın sesini müzik yaptığı mekanlarda daha çok duyurmak maksadı ile elektro bağlamayı icat eden, Anadolu Rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray’ın arşiv niteliği taşıyan albümünde 56 şarkı yer alıyor.

Kral TV ve Kral FM medya sponsorluğunda Erkin Koray’ın 55. sanat yılına özel hazırlanan albümü Mega Müzik imzasıyla müzikseverlerle buluşuyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!