HABERLER

Eğlence Dolu Bir Yaza Hazır mısınız?

Güncelleme: 25.06.2015 12:36

cover

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zinciri D-Marin Marinalar Grubu’nda yaz, tüm enerji ve eğlencesiyle devam ediyor.

Konserler, söyleşiler, film gösterimleri, etkinliklerin yanı sıra D-Marin Kids’le çocukları da yaz coşkusuna dahil ediyor.

D-Marin Turgutreis ve D-Marin Didim Yacht Club’larındaki havuzu ve yenilenmenizi sağlayan özgün SPA deneyimleri, benzersiz konaklama seçeneklerinin yanı sıra Ege’nin masmavi sularındaki Blue Point Beach Club’ları ile D-Marin Marinalar Grubu marinaları sadece tekne sahiplerinin değil bulunduğu yöre halkının da vazgeçilmez uğrak noktaları arasında yer alıyor.

Günün yirmi dört saati, serin bir mola imkanı sunan D-Marin Didim, D-Marin Turgutreis ve D-Marin Göcek’te her zevke uygun etkinliklerle dolu günler ziyaretçileri bekliyor.

D-Marin Didim’de haftanın dört gecesi canlı D&J performansları ziyaretçilerle buluşurken, Temmuz ayında Marmalade Grubu Blue Point’te (25 Temmuz) Selçuk Balcı (17 Temmuz) ve Sıla (19 Temmuz) Amfi Tiyatro’da sahne alacak. Ağustos ayında da Didimliler Blue Point’teki Sibel Tüzün (8- 15 – 22 – 29 Ağustos) konserlerinin yanı sıra Ağustos ayının sürprizi Duman konseri ile eğlenceli dolu bir ay geçirecek.

Yaza veda konserlerinde ise Eylül ayında Blue Point’te Kaan Öztürk ( 12 Eylül) ve Los Seis Del Sol (19 Eylül) Grubu sahne alacak.

D-Marin Turgutreis’te bu yaz iki özel etkinlik maratonu tatilcilerin uğrak yeri olacak. 15-19 Ağustos tarihlerinde “11. Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali” ve 28 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında “2. D-Marin Deniz Filmleri Festivali” sanatseverlerle buluşacak. Bu iki festivalin yanı sıra artık bir klasik haline gelen D-Marin Turgutreis Perşembe Konserleri hız kesmeden devam edecek. Temmuz ayında Komik Günler ( 2 Temmuz), Mine Çağlıyan (9 Temmuz), Altuğ Dilmaç & Zafer Çebi Orkestrası (30 Temmuz), Ağustos ayında Six Pack Grubu (6 Ağustos) sahne alırken Eylül ayının kapanışı Septeto Carisma (3 Eylül) konseri ile olacak.

D-Marin Göcek’te ise bu yaz, marinanın hemen yanında açılan, D-Resort Göcek’in en özel mekanlarından Q-Lounge da, muhteşem Göcek panoroması eşliğinde D&J performansları, her gece tekne ve sahipleri ve yöre halkının dinlenme ve eğlenme noktası oluyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!