HABERLER

Doğuş'tan Yepyeni Bir Albüm! 'Aklında Bulunsun'

Güncelleme: 01.10.2015 13:04

cover

        Ünlü sanatçı Doğuş sessizliğini "Müzik kariyerimin en iyisi" olarak adlandırdığı  Aklında Bulunsun albümü ile bozuyor.

        1997 yılından bu yana çıkardığı sayısız hit şarkılarla adından söz ettiren sanatçının 18. stüdyo albümü  ‘Aklında Bulunsun’ sözü müziği kendisine ait 9 şarkı ve 2 versiyondan oluşmakta. Albümde ki şarkılar kadar sanatçı albüm icin hazırlamış oldukları yeni imaj çalışması ile de çok konuşulacak. Albüm şarkılarından Mutluluklar Dilerim'in düzenlemesi ünlü aranjör Erdem Kınay’a, albüme adını veren Aklında Bulunsun ve Hain'in düzenlemeleri Suat Aydoğan'a, Araf, Beyazı Kırmızıya ,Hoşgeldin Ömrüme,Annem ve Ha Bugün Ha Yarına olmak üzere beş şarkının düzenlemeleri ilk 6 albümünde Doğuş ile birçok hit şarkıda imzası bulunan Cenk Eroğlu"na,Kızıyorum'un düzenlemesi ise  Çağlar Ünsalan'a ait.

         'Aklında Bulunsun' remix versiyonu Tarık İster ve albümün en iddialilarından olan Beyazı Kırmızı'da ise başarıllı Dj Mert Aydın bir remix versiyonunu çalıştı.

         Ünlü sanatçı ‘Çok sağlam bir albüm ile geri döndük, bu albüm müzik kariyerimin en iyisi diyebilirim. En az albüm kadar iddialı, büyük titizlikle tüm ekip, bol sürprizli, ses getirecek bir klip hazırlığındayız, önümüzde ki günlerde çok dikkat çekici klibimiz yayında olacak.’ dedi

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!