HABERLER

Devlerin Kavgası Böyle Olur

Güncelleme: 13.04.2015 15:30

cover

Türk müziğinin yaşayan efsaneleri ‘Devler Sahnesi’nde önceki gece İstanbul’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıktı. Konser yarım saat geç başlayınca, seyirciler alkışlayarak protesto ettiler. 

Konser saati gelmesine karşın hâlâ kıyafetini giymeyen Bülent Ersoy’a Muazzez Abacı’nın kuliste bir hayli söylendiği de gelen duyumlar arasındaki yerini aldı. Fasıl sırasında sahneye davet edilen TRT sanatçısı Ayşe Ekiz’in Ersoy’un kucağına mini etiği ile oturması dikkat çekti. 

Ayrıca Ersoy şarkılarının yanı sıra kıyafetiyle de ilgi gördü. Modacı Ertan Kayıtkent imzalı kıyafet bir defile için podyumda giyilmek üzere tasarlandı. Ancak Ersoy’un kıyafeti çok istemesi üzerine kıyafet defile kreasyonundan çıkarılarak Ersoy’a verildi. Maroken likra kumaş üzerine siyah kaz tüyleri ve manolya çiçekleri ile süslü kıyafet beğenildi.

İzleyiciler arasındaki Nilgün Belgün “Ölümlü dünya. Bizim işimiz çok stresli kavga etmemek lazım. Bülent ile Muazzez ne kadar kavga da etsede bakın yine aynı sahnedeler“ açıklamasını yaptı.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!