HABERLER

Dacialı Dacia’sından Ayrılmaz, Ayrılamaz!

Güncelleme: 03.06.2015 17:20

cover

Dacia’larına bağlı, ona gözü gibi bakan, Dacialı olduğu için hayattan ayrıca keyif alan Dacialılar’ın şarkısı Biz Ayrılamayız, şimdiden 2,5 milyon izlendi!

Dacia sahiplerinin araçlarıyla aralarında oluşan gönül bağının ne kadar güçlü olduğunu, markanın sosyal medya hesaplarını incelerseniz kolaylıkla fark edebilirsiniz.

DSSBSTlilerin (Dacia Severler, Sevdiğini Bilmeyenler ve Sevecekler Topluluğu) ilgisine ve sevgisine hem teşekkür etmek hem de somut bir karşılık vermek isteyen marka, Auto Show Istanbul’da sevenlerinin karşısına büyük bir sürprizle çıktı: Biz Ayrılamayız!

Bu zamana kadar birçok farklı sesten dinlediğimiz Biz Ayrılamayız’ı alaturka, caz ve pop versiyonlarıyla bu kez Nurhayat ve Sekreter’den dinliyoruz. Yaz boyunca dillere pelesenk olacağı şimdiden belli olan düeti dinlemek ve ikilinin 1990’ları özleten klibini izlemek için alttaki videoyu tıklayın..

Kampanyanın devamında tüm DSSBST'lilerin katılımına açık "Biz Ayrılamayız Korosu" karaoke yarışmasıyla ise Türkiye’nin en büyük korosunu oluşturmak hedefleniyor. http://bizayrilamayiz.dssbst.com

Lansman gününden bu yana tüm Dacialılar Nurhayat’la böyle bir sürpriz ile buluşmuş olmaktan dolayı keyifli. Markanın sosyal medya hesaplarında ilk andan itibaren sevgi dolu mesajlar paylaşılmaya başlandı.

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  35 Yıldır Aşk'la!
  cover
  Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buldu
  cover
  Nuray Hafiftaş Ölüm Yıldönümünde Anılıyor!
  cover
  Buse Varol, Alişan Çiftinin Bebekleri Dünya'ya Geldi!
  cover
  Doğu'nun Hikâyesi Müzikseverlerle Buluştu!