HABERLER

CEZA Yeni Albümünü Tanıttı!

Güncelleme: 17.06.2015 12:44

cover

CEZA yeni albümü “SUSPUS”u önceki akşam Mama Shelter Teras’ta gerçekleştirilen lansman daveti ile kutladı

Rap müziğin yıldızı CEZA, Esen Müzik etiketi ile yayınlanan ve satış listelerinde #1 sırada yer alan yeni albümü “Suspus”un Lansman daveti için, önceki akşam Mama Shelter Teras’ın ev sahipliğinde katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Orkestrası ile birlikte sahne alan CEZA açılışı, albümle aynı adı taşıyan “Suspus” isimli şarkı ile yaptı. Setlistin devamında ise, “Milyon Farklı Hikaye”, “Kime Anlatsam”, “Ne De Zor”, “Panorama Harem”, “Hasat Zamanı”, “Rapstar” “Holocaust”, “Savaş Çocukları” gibi, yeni ve önceki albümlerinden şarkılarını seslendirdi.

Lansmana katılanlar arasında; Ayben, Ayşe Özyılmazel, Emre Karayel, Gökhan Türkmen, Hepsi grubundan Eren Bakıcı & Yasemin Yürük, Meltem Cumbul, Multitap, Ömür Özdemir, Sattas, Sertab Erener gibi medya ve müzik dünyasından birçok ünlü isim vardı.

13 yeni parçadan oluşan “Suspus” 275 saatte canlı olarak; CEZA’nın müzik yönetmenliğinde, üç farklı stüdyoda kaydedildi. Yayınlandığı ilk günden itibaren fiziksel ve dijital satış listelerinde #1 sırada yer alan albüm yakın bir zamanda LP olarak da raflardaki yerini alacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Ebru Yaşar; 'Duam Belli Duyan Belli'
  cover
  Orhan Gencebay Hastaneye Kaldırıldı!
  cover
  Gülnur Gökçe Köklerine Geri Döndü!
  cover
  Despina Vandi ile Kapanış!
  cover
  Serkan Çağrı, Buika'ya Eşlik Etti!