HABERLER

Ceyda Düvenci'den Ağlatan Mesaj!

Güncelleme: 27.02.2015 14:28

cover

Ceyda Düvenci, Engin Akgün ile evlilğinden olan ve bugün 4 yaşına basan kızı Melisa için Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.

Birlikte yer aldıkları fotoğrafı sayfasında paylaşan Düvenci altına "4 sene önce bugün hayat başkalaştı. Aşkın tanımı, tadı değişti. İnançlarım yerini buldu. Allah'ım yakınıma geldi. Ben, biz oldum. Yüreğim senin oldu.

Daha uzun, daha sağlıklı yaşamak hedef oldu. Seninle daha çok vakit geçirebilmek için, ANNE dediğinde orda olabilmek için... Avuçlarımın içindeydin balköpüğüm. Şimdi kucağıma zor sığıyorsun... Seninle başlayan yeni hayatımın 4. Yılı bugün. İyi ki beni seçtin. İyi ki benim oldun.

Bana öğrettiklerini kimse öğretemez. Verdiğin gücün yeri dolmaz. Sana sarıldığımda dünyam çiçekleniyor. Seninle verdiğim mücadele beni dimdik ayakta tutuyor... Elele yürüyeceğimiz günler yakın biliyorum... Hem her ne olursa olsun ben burdayım... Senin gözlerindeki ışıltı benim sebebim... Seni seviyorum annem... Dediğin zaman Çok mutluyum annem... Dediğin zaman Özledim seni... Dediğin zaman Aşk yaşayalım... Dediğin zaman Ben BEN oluyorum... Seninle BEN olmayı, seninle ANNE olmayı, senin olmayı ben çok seviyorum... Yüreğini seviyorum... Gücünü seviyorum... Adaletini seviyorum... En zor zamanlarda bile gülümsemeni seviyorum... İnadını seviyorum... Gülüşünü seviyorum... Yüzünün ışığını seviyorum... Gıdıklanmanı seviyorum... Şarkı söylemeni seviyorum... Kahkahanı seviyorum... SEVİYORUM... İyi ki doğdun balım, kızım, canım, hayatım, mutluluğum, yaşam mücadelem, tüm kazançlarım, gözümün ışığı, bitmeyecek hikayem..." notunu düştü.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!