HABERLER

Çağla Şikel İle Semra Kaynana Kapıştı!

Güncelleme: 12.12.2014 12:52

cover

Ekranın güzel sunucusu Çağla Şıkel ile bugünkü konuğu Semra Kaynana arasında aşk gerginliği yaşandı.

Show TV'de yayınlanan Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programının bugünkü konukları bir zamanların fenomen ismi Semra Kaynana ile Spritüel yaşam danışmanı Tuğçe Işınsu'ydu. Gelin-kayanana sorunlarının tartışıldığı programda Işınsu'nun, 'Oğluna aşık profiller' ifadesi Semra Kaynana'yı fena sinirlendirdi.

Semra Kaynana, Işınsu'ya, 'Hanımefendi oğluna aşık anne olmaz, oğlunu çok seven anne olur. Lütfen bu kelimeyi böyle konuşmayın. Hele Türk toplumunda hiç konuşmayın' diye çıkıştı.

Bunun üzerine araya giren Çağla Şıkel, 'Ben oğluma aşığım' dedi.

'Hayır siz kocanıza aşıksınız. Oğlunuzu canınızdan çok seviyorsunuz bu kadar' diyen Semra Kaynana'ya Şıkel, 'Hayır. Benim duygularıma müdahale etmeyin' karşılığını verdi.

Aşkın karşı cinse duyulan bir duygu olduğunu söyleyen Semra Hanım'a Çağla Şıkel, 'Ben yeri geliyor yaptığım spora da aşık oluyorum, bir arkadaşımın bir cümlesine de' dedi.

Bunun üzerine, 'Çok ucuz' diyen Semra Hanım'a Şikel, 'Ben de böyle. Ucuz veya değil. Bir çiçeğe de aşık olursun, her şeye aşık olabilirsin' karşılığını verdi.

Çağla Şıkel, 'Ben çocuklarıma aşığım, eşime aşığım, arkadaşlarıma aşığım, hayata aşığım. Her şeyi dolu dolu ve güzel yaşıyorum. Aşk illa cinsellik gerektirmez. Ben hayatımda sahip olduğum her şeye aşığım' şeklinde konuştu

İlgili Foto ve Video Galeriler

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!