HABERLER

Bu Ünlüler Hastalıklarını Çalışarak Yendiler!

Güncelleme: 18.08.2014 06:19

cover

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre işte hastalıkları çalışarak yenmeyi başaran ünlüler...

SERTAB ERENER

‘KORKULARLA YAŞAYAN KADINI ÖLDÜRDÜM’

Uzun yıllar ‘kolit' rahatsızlığı yaşayan Sertab Erener, Müjde Ar’ın ikna etmesiyle ameliyat masasına yatarak sağlığına kavuştu. Amerika’da ameliyat olan Erener, “Tam 21 yıl kanamalı hasta olarak yaşadım. Ameliyatlardan sonra yıllarca kanamam olacak diye bekledim. Artık o korkularla yaşayan kadını öldürdüm” dedi. Erener, rahatsızlığı döneminde albüm çalışmalarını ve konserlerini hiç ertelemedi.

SERDAR ORTAÇ

‘HASTANEDE İYİLEŞEMEM

MS hastası Serdar Ortaç, hastalığını çalışarak yenmeye karar verdi. Sanatçı, “Sahnede moral buluyorum.Hastanede yatarak iyileşemem. Sahnede iyileşiyorum” dedi.

SEDA SAYAN

TİROİDE MEYDAN OKUYOR

Sanatçı, yıllardır tiroid bezi rahatsızlığından dert yanıyor. Düzenli olarak ilaç kullanan Sayan,  programlarına ve konserlerine hiç ara vermeden adeta hastalığa meydan okuyor.

KAYAHAN

EN BÜYÜK İLACI MÜZİK

Yumuşak doku kanseri teşhisi konulan Kayahan, hastalığının hiçbir döneminde müzikten kopmadı. Şubat ayında nükseden hastalık nedeniyle kemoterapi gören sanatçı, şu sıralar tribüte albümünü çıkartmak için gece gündüz çalışıyor.

EBRU GÜNDEŞ

HAYATA MÜZİKLE TUTUNDU

2000 yılında beyin damarlarında oluşan baloncuk nedeniyle ölüm kalım savaşı veren Ebru Gündeş, iyileşme sürecinde müzikle ayakta durdu. Sanatçı yine sık sık doktor kontrolüne gidiyor ve yeniden döndüğü yaşama müzik sayesinde dört elle sarılıyor.

NİLÜFER

MÜZİĞİ HİÇ BIRAKMADI

Meme kanserine yakalanan Nilüfer ameliyatla sol göğsündeki kitleyi aldırmıştı. Hastalığı erken teşhisle iki yıl önce yenen Nilüfer, tedavi sürecinden hemen sonra kendini sahnelere attı. Sanatçı, sıkıntılı günleri çalışarak atlattı.

VAHİDE PERÇİN

MEME KANSERİNE SAVAŞ AÇTI

Vahide Perçin üç yıl önce yakalandığı meme kanserine  adeta savaş açtı. Tedavi sürecinde moralini bozmayan ve senaryo okuyan Perçin, iyileşir iyileşmez setlere geri döndü.

DENİZ UĞUR

DİZİ SETİNDE İYİLEŞTİ

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, Adını Feriha Koydum dizisinin setinde Vahide Perçin’in ardından meme kanserine yakalandığını öğrendi. Ancak Uğur, çalışmalarına ara vermeden tedavisini sürdürdü ve hastalığı yenmeyi başardı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!