HABERLER

Bu Tarz Benim Bambaşka Bir Formata Dönüyor!

Güncelleme: 16.02.2015 10:53

cover

Show TV ile TV8 arasında yaşanan Bu Tarz Benim krizinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Mahkeme kararı sonucu formatta değişiklik yapacak olan Show TV, Bu Tarz Benim’in yayınına sürpriz bir şekilde ara verdi. Perşembe ve Cuma günü ekrana gelmeyen Bu Tarz Benim, program üzerinde çalışılan değişiklikler tamamlandıktan sonra 16 Şubat Pazartesi aynı saatinde 16.00-19.00 arasında yeniden ekrana dönecek.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in, jüri üyeliğini Cemil İpekçi, Sibel Arna, Umut Eker ve Chloe Loughnan’ın yaptığı yarışma programı Bu Tarz Benim aynı ismi ve farklı formatıyla devam edecek ancak değişiklikler yaşanacak. Yarışmada geçtiğimiz günlerde bir ilk yaşanmış ve erkek yarışmacılar da podyuma çıkarak tarzlarını göstermişlerdi. Show TV’deki Bu Tarz Benim’in önümüzdeki haftadan itibaren erkek yarışmacıların da katılımıyla birlikte canlı olarak yayınlanacağını öğrenildi.  Sık sık kızlar arasında şiddetli tartışmaların çıktığı ve RTÜK’ten de ceza gelen Bu Tarz Benim’in canlı olarak yayınlanması televizyonculuk açısından risk olsa da Show TV’nin bu büyük hamlesi yarışmayı ayrı bir formata girecek.

Yarışmada kız ve erkek yarışmacıların birlikte yarışması, bant yayın yerine canlı yayına geçilmesiyle birlikte oylama sisteminde de değişiklik yapılması bekleniyor. Programın daha önceden çekilen ve yayınlanmayan bölümleri ise çöpe gidecek ancak bant yayınlarda yıldız alamayan yada elenen isimler ise yayınlanan son bölümde kaldıkları yerden devam edecekler.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!
  cover
  Bülent Ersoy Yurtdışı Turnesine Çıkıyor!
  cover
  Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı!