HABERLER

Bu Konser Dinleyeni Efsun’layacak!

Güncelleme: 28.03.2016 16:37

cover

Yavuz Bingöl, Mete Artun, Erdinç Aksaç ve Ertan Tekin’den oluşan müzik topluluğu ‘Efsun’, Halk Müziği ve Tasavvuf’un en duygulu tınılarına MOİ Sahne’de hayat verecek. Çift bağlama, mey ve piyanoyla tüm Anadolu’yu gezecek melodiler ve sözler konser dinleyicisini adeta ‘Efsun’layacak

Mall of İstanbul, İstanbul Sanat Geceleri kapsamında Kral FM medya sponsorluğunda, çok özel bir müzik topluluğunu ağırlıyor. Türk Halk Müziği’nin başarılı ismi Yavuz Bingöl, mey ve düdük sanatçısı Ertan Tekin, perdesiz bağlamayı ilk çalanlardan Erdinç Aksaç ve caz kökenli piyanist Mete Artun’dan oluşan Efsun Projesi, Pera Event organizatörlüğünde, Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de bir konser verecek.

Her biri kendi alanında virtüöz olan sanatçıların bir araya gelişiyle ortaya çıkacak müzik, konser dinleyicisini adeta büyüleyecek. Konserde Yavuz Bingöl’ün bağlama ve vokaline diğer müzisyenler eşlik ederken en sevilen Halk Müziği eserleri seslendirilecek.

Efsun Projesi’nin konseri 31 Mart Perşembe günü saat 21.00’de MOİ Sahne’de düzenlenecek. Unutulmaz bir müzik gecesi geçirmek isteyenler için konser biletleri www.biletix.com’dan ve MOİ Sahne’den temin edilebiliyor.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!