HABERLER

Berkay'dan İmparator'a Selam!

Güncelleme: 08.09.2014 10:03

cover

Ünlü pop müziği sanatçısı Berkay, Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Festivali'nde sahne aldı. Muhteşem sahne performansıyla izleyenlerden beğeni toplayan Berkay sahnedeyken geçtiğimiz günlerde ameliyat olmak için Amerika'ya giden İbrahim Tatlıses'e selam göndermeyi de ihmal etmedi.

Bu yazın favori şarkıları arasında gösterilen şarkısı İnanırım'ın başarısıyla adından söz ettiren Berkay geçtiğimiz gün Beylikdüzü'nde muhteşem bir konsere imza attı. Berkay'ı dinlemek isteyen yaklaşık 20 bin kişi, Beylikdüzü Meydanı'na akın etti. İki saat boyunca sahnede kalan Berkay, sahnede kendi şarkıları dışında kendi sevdiği şarkıları söyleyerek büyük beğeni kazandı.

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Festivali'nde 20 bin kişilik bir koro ile birlikte en sevilen şarkılarını seslendiren Berkay "Beni böyle şahane bir gençlikle buluşturduğu için Beylikdüzü Belediyesi'ne çok teşekkür ediyorum" dedi.

İBRAHİM TATLISESE SELAM
Konser sırasında Berkay, en sevdiğim şarkılardan biri dediği Beni Benden Alırsan'ı söyledikten sonra İbrahim Tatlıses'e de şifa diledi. Berkay, "bir daha böyle bir ses gelmeyecek. Bir an önce aramıza gelmesini bekliyoruz. Kendisini de sesini de çok özledik" diyerek izleyicilerin alkışları ve katılımıyla birlikte İbrahim Tatlıses'e mesaj gönderdi.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!