HABERLER

Berkay'dan Duble Performans!

Güncelleme: 29.12.2014 16:06

cover

2014 yılının ikinci yarısını adeta bir konser maratonunda geçiren Berkay, Yılbaşı gecesinde de kimsenin yapamadığını yapıp 2 yerde birden sahneye çıkacak. 31 Aralık gecesi İzmirli hayranlarıyla buluşacak Berkay, yeni yılın ilk gecesinde İzmire damgasını vuracak.

Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanırım ve Gel Gel gibi bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden yakışıklı şarkıcı Berkay, 2014ün ikinci yarısı boyunca devam eden konser maratonunu yılbaşında 2 yerde birden sahneye çıkarak tamamlıyor.  Rakiplerine fark atarak yılbaşı gecesini iki iş yaparak kapatan Berkay 31 Aralık gecesi ilk önce İzmir Buca Belediyesinin Meydan Konserinde sahneye çıkacak, ardından da İzmirin en büyük gece klübü Cecede 2015i sevenleriyle sahnede karşılayacak.

2014 yılının ilk yarısını hiç hatırlamak istemediğini diğer yarısının ise hafızasında çok güzel bir yere sahip olduğunu söyleyen Berkay Baktığım zaman albümümün satışı, şarkılarımın dinlenme oranı ve listelerdeki yeri, verdiğim konserlerin sayısı ile 2014 benim yılım oldu diyebilirim. Aynı güzellikleri 2015 için de diliyorum. Herkese şimdiden iyi seneler diyerek duygularını ifade etti.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!