HABERLER

Bengü'den 2.Klip!

Güncelleme: 18.12.2014 14:14

cover

Yatırımım kendime

Bengü, yeni albümünün 2. klibini  albüme de ismini veren İkinci Hal şarkısına çekti. Müzik listelerinde zirveden inmeyen Bengü, Sahneden kazandığımı yine işime yatırıyorum, iyi şarkılar söyleyip iyi klipler çekerek kendi işime yatırım yapıyorum dedi.

2013 yılında Saygımdan ve Yaralı şarkılarıyla radyoların en çok çalan şarkısı ödülünü alan, geçtiğimiz ay çıkarttığı yeni albümü İkinci Hal ve çıkış şarkısı Sahici ile müzik listelerinde haftalardır  bir numarada kalan Bengü, ikinci klibini albümüne adını veren İkinci Hal şarkısına çekti. Sözleri Zeki Güner e müziği Ebru Elvere ait olan şarkının klibinin yönetmenliğini Gülşen Aybaba üstlendi. 

İki günde çekilen klip için iki ayrı mekan kullanıldı. Özel tasarlanmış dekorun yer aldığı stüdyo ve Belgrad Ormanında gerçekleştirilen klip çekimlerinde Bengü yakın dostu Hakan Akkayanın tasarladığı kostümleri giydi. İki ayrı kadını canlandıran ana teması yalnızlık olan klipte biri güçlü diğeri güçsüz iki kadını oynayan Bengü oyunculuğunu da konuşturdu.

Bengü, klipte canlandırdığı kadınlar arasında hangisine kendini yakın görüldüğü sorulduğunda Ben yıllardır tek başına ayakta duran, çalışan, güçlü bir kadınım. İyi şarkılar alarak, iyi klipler çekerek kendi işime yatırım yapıyorum. Sahneden kazandığımı yine işime yatırıyorum, gücüm de buradan geliyor. Benim yatırımım kendime cümleleriyle yanıt verdi.

Bengü, İkinci Hal şarkısının klibi için 70 bin lirayı gözden çıkarmış oldu.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!