HABERLER

Ayşe’nin Eski Aşkı Cam Çerçeve İndirdi!

Güncelleme: 17.12.2014 10:34

cover

Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi Ayşe Hatun Önal’ın daha önceki ilişkileri hep olaylı bitti. Hatta son aşkı ayrılık sonrası ortalığı birbirine kattı.

Cem Yılmaz’ın yeni  aşkı Ayşe Hatun Önal’ı, mankenler kraliçesi seçildiği 1999’dan beri tanırım. Memleketi  Adana’dan İstanbul’a geldiğinde uzun boyu, düzgün fiziğiyle sadece podyumların değil playboyların da gözdesi olmuştu. O dönem özel hayatıyla  magazin gündemini epey meşgul etmişti. Erkeklerin kolay vazgeçmediği bir kadındır Ayşe. Bu yüzden de ayrılıkları hep olaylı oldu. O yıllarda bir sevgilisine “Ayşe’nin sırrı ne?” diye sorduğumda “Çılgınlıkta sınır tanımıyor” diye özetlemişti. Aradan yıllar geçti, her ne kadar bağlantımız kopsa da Ayşe’nin haberlerini almaya devam ettim.

Kandilli’de oturduğu apartmandaki komşusu çok yakın arkadaşımdır. Zaman zaman beni arayıp Ayşe’nin hayatında olup biteni anlatır. Ayşe’nin terk ettiği genç sevgilisiyle ilgili anlattıkları hala aklımda. Ayşe’ye ulaşabilmek için apartmanı ayağa kaldırmış. 1 hafta boyunca her gün Ayşe’nin evine giderek zile basıp, kapının açılmasını beklemiş. Sadece zile basmakla kalmıyormuş “Aç kapıyı, o kapıyı açacaksın” diye bağırıyormuş. Peki bu durumda Ayşe ne yapıyormuş? Zilin sesini bastırmak için müziğin sesini yükseltiyormuş. Çocuk sonunda dayanamayıp, cama taş atarak kırmış. Gürültü üzerine komşular polis çağırmak zorunda kalmış, bizim Ayşe’den yine ses seda yok.

BOĞA VE ASLANIN UYUMU

Cem Yılmaz’la aşk yaşadığını duyunca da çok fazla şaşırmadım. Hatta birçok insanın aksine “Bu ilişki çok uzun soluklu olur, Cem Ayşe’den kolay kolay vazgeçemez” bile dedim. Bu  sabah bizim programa katılan  astrolog Zeynep Turan da benimle aynı fikirde. Boğa burcu Cem ile Aslan burcu Ayşe’nin birbirlerini tamamladığını, uzun süren bir ilişki yaşayacaklarını söyledi. İki haftadır Cem’deki pozitif değişimi görünce yanılmadığımı anlıyorum. Ne diyeyim  Cem Yılmaz, Ayşe’nin etkisi altına girmiş bile. 

Oyuncu Serenay Sarıkaya "1 Numaralı Markalar- 2014" ödül töreninde 'En Beğenilen Marka Yüzü’ seçildi. Ödül gecesine  reklam yüzü olduğu markanın jean pantolonuyla katılan Sarıkaya, muhabirlerin "Arda Bey sizinle tanışmak istiyormuş" soruları üzerine "Teşekkür ederim" diyerek gülümsedi.

 

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!