HABERLER

Ayşe Çınar'ın İlk Albümü ‘’Deniz Gibi Sev’’

Güncelleme: 17.05.2016 14:55

cover

Türkiye'nin yepyeni sesi Ayşe Çınar ilk albümü ''Deniz Gibi Sev''i dinleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Yıllardır üzerinde çalıştığı şarkılarını ilk albümü olan “Deniz Gibi Sev”de toplayan Ayşe Çınar,  albümde büyük bir tesadüf eseri tanıştıkları dünyaca ünlü şarkıcı Monica Molina’nın “A Paso Lento ” adlı parçasını “Kalbimin Çaresi” adıyla Türkçe olarak seslendirdi.

İlk albüm ''Deniz Gibi Sev'' de Erkin Hadimoğlu ile birlikte besteledikleri “Paramparça” şarkısı dışında; Erkin Hadimoğlu, Ender Gündüzlü,  Noel Molina, Tolis Keklidis, Metin Yavuzer ve Zafer Rengin Baykal’ın besteleri ve Deniz Gibi Sev'in remix'i ile birlikte toplam 11 şarkı yer alıyor.

'' Her şey hayal etmekle başladı ''

“Hayatım boyunca isteklerimin peşinden koşmaktan hiç yorulmadım. Dönüp arkama baktığımda gerçekleştirmek adına çabaladığım ne varsa hayatın da benim için parçaları birleştirdiğini gördüm. Herkesin, yaşamında öncelikle kendi için keyif alarak yapacağı bir şeyler olduğuna inanıyorum. Bu benim için müzikti ve bunu insanlarla paylaşmak istedim” diyen Ayşe Çınar, çıkış şarkısı olarak aynı zamanda albüme ismini veren '' Deniz Gibi Sev '' şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Naif ses tonu ile kendine hayran bırakan Ayşe Çınar’ın, Akdeniz ve Latin müziği tınılarını taşıyan ilk albümü ''Deniz Gibi Sev'', 20 Mayıs’tan itibaren tüm dijital platformlarda, Haziran ayının ilk haftasından itibaren Pasion Turca etiketi ile tüm müzik marketlerde yerini alacak.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!