HABERLER

"Amma Öptün Yeter!"

Güncelleme: 23.12.2014 09:35

cover

'Kaderimin Yazıldığı Gün'ün 'Defne'si açıkladı.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin oyuncularından Begüm Kütük Yaşaroğlu, Özcan Deniz ile partner olup rol aldıktan sonra toplumun ilgisini fark etmeye başladığını anlatırken, kıskanç kadınlarla karşılaştığını söyledi.

Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan ‘Turki Ekstra’ programında ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizinin oyuncuları ile yapılan röportajlar yayınlandı. Dizide ‘Defne’ karakterini canlandıran Begüm Kütük Yaşaroğlu, oyunculuk kariyerinde bu dizide mini etek giydiğini anlatırken, “Galiba öyle küçük küçük etekler giydirmeye devam edecekler” dedi.

Milliyet'te yer alan habere göre; Begüm Kütük Yaşaroğlu, Arap sunucu Liana Dahdouh’un bir sorusu üzerine bu dizide Özcan Deniz ile partner olup oynadıktan sonra toplumun ilgisinin kendisine attığını belirtirken, şöyle dedi:

“Herkes, her kadın, çevremde kiminle konuşuyorsam, Özcan’a bayılıyor. ‘Çok yakışıklı, çok karizmatik, çok yakışıklı, çok güzel gözleri var’ falan diyorlar. Herkes o sahnelerde ‘Figürasyona ihtiyaç varsa ben gelsem bir kere sarılsam, bir kere öpsem’ diye acayip söyleyenler var. Instagram’a mesela bir fotoğraf koyuyoruz, çok acayip kıskançlar. ‘Niye öyle sarılıyorsun, sarılmasana, öyle öpmesene. Dizide amma öptün onu. Yeter be çektiğiniz bu sahneler’ diye bana kızanlar var. Bana şans oldu. Sarılıyor, öpüyorum, öyle sürekli romantik gözlerimin içine bakıyor falan. Güzel yani. Ben kendi adıma mutluyum."

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!