HABERLER

Ağustos'u Hüsnü Şenlendirecek!

Güncelleme: 01.08.2014 13:41

cover

Klarnetin büyülü sesini kendine has üslubuyla ülke sınırları dışında da geniş kitlelere ulaştıran, Türkiye’nin sayılı klarnet virtüözlerinden Hüsnü Şenlendirici; Ağustos ayına art arda vereceği konserlerle girecek.

Dünyanın birçok ülkesinde verdiği konserlerle adını yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da duyuran, son olarak Tunuslu caz sanatçısı Dhafer Youssef'in etnik caz projesi kapsamında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicilere unutulmaz saatler yaşatan Hüsnü Şenlendirici, klarnetinin büyülü sesini Kral TV sponsorluğunda gerçekleşecek yaz turnesinde müzikseverlere ulaştırmaya devam edecek.

Tüm konserleri yoğun ilgi gören, her biri kendi enstrümanlarında önemli isimlerden oluşan orkestrasının katkısıyla da dinleyicilere müzik ziyafeti verecek olan Hüsnü Şenlendirici, 5 Ağustos Salı akşamı Dikili Baby Beach’de dinleyicilerle buluşacak.

6 Ağustos Çarşamba akşamı Kuşadası Hayal Kahvesi’nde klarnetiyle harikalar yaratacak olan sanatçı, 7 Ağustos Perşembe akşamı da Bodrum’da Mandalin sahnesinde müzikseverlerle bir araya gelecek. Dört gün art arda sevenleriyle buluşacak olan Hüsnü Şenlendirici 8 Ağustos Cuma akşamı da Marmaris Budha sahnesinde kendisini izlemeye gelenleri hem duygulandıracak hem de hareketli melodileriyle coşturacak.
Şenlendirici’ye kanunda Aytaç Doğan, gitarda İlter Kurcala, bas gitarda Emrah Günaydın, bağlamada Mustafa İpekçioğlu, klavyede Ozan Sarıboğa, perküsyonda Ömer Arslan ve davulda da Onur Söylenir eşlik edecek.

Hüsnü Şenlendirici’nin önümüzdeki yaz konserlerinin tam takvimi şöyle;

5 Ağustos – Dikili Baby Beach
6 Ağustos - Kuşadası Hayal Kahvesi
7 Ağustos - Bodrum Mandalin
8 Ağustos – Marmaris Budha Bar

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Türkü Sanat Hayatının 20. Yılını Sahnede Kutladı!
  cover
  Zara ve Rubato İlk Kez Aynı Sahnede!
  cover
  Yeni Dünyanın Eskimeyen Değeri, Radyo Daima Yeni!
  cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!