HABERLER

Acun Ilıcalı Yarışmacılara Patladı: Saygısızlık Yapmayın!

Güncelleme: 02.04.2015 10:26

cover

Acun Ilıcalı yarışmacıların agresif hallerini konsey gecesi değerlendirdi. 'Tasvip etmediğim hareketler bunlar' dedi.

Survivor All Star 31 Mart gecesi ekrana gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı'nın yarışmacılar arasında yaşanan kavgaları ve agresif halleri değerlendirdi.

Konsey gecesinde  Acun Ilıcalı kendisine instagram ya mail yoluyla gelen soruları cevapladı. Survivor izleyincisinin kafasındaki soru işaretlerini gidermeye çalıştı.

Acun Ilıcalı daha sonra yarışmacılarını son kez uyardı, 'Gerilimli bir haftaydı tabiki oyunlarda tansiyon çok yükseliyor, rekabet yüksek, ama açıkcası benim tasvip etmediğim şeyler yaşandı. Bugün en sorunsuz oyunu oynayacağız derken yine onda da bir şey çıktı. Şunu bir defa  da söylemek istiyorum, oyunun o heyecanı sırasında o gerilim oluşabilir, bu makul karşılanabilir ama ama bu sizin saygısızlık yapabilirsiniz demek anlamına gelmiyor' dedi.

KİMSEYİ BİR KÖTÜ SÖZ SÖYLEDİ DİYE ELEMEYİZ

Acun Ilıcalı sert ifadeler kullanarak yarışmacılarını bir kez daha daha sakin olmaları konusunda uyardı. Hakan Hatiopğlu arasındaki gerilimden sonra son olarak Doğukan Manço ile de papaz olan Turabi'de bu uyarılardan nasibini aldı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  'Müslüm' Rekordan Rekora Koşuyor!
  cover
  Başak Dalveren'den Sürpriz Düet!
  cover
  Deliler Filmi 23 Kasım'da Vizyon'da!
  cover
  Farah Zeynep, 'Şampiyon' Filmine Nasıl Hazırlandığını Anlattı!
  cover
  Sibel Can'a İzmirlilerden Sevgi Seli!