HABERLER

Açıkhava'da Binlerce Kişi Horon Tepti!

Güncelleme: 12.08.2014 08:56

cover

Karadeniz müziğinin en önemli temsilcileri Niyazi Koyuncu, Fuat Saka ve Karmate aynı çatı altında buluşup Açıkhava’da Karadeniz rüzgarları estirdi. Pera Event organizasyonunda Kral FM ve Kral TV Medya Sponsorluğunda gerçekleştirilen Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında sahneye çıkan Niyazi Koyuncu, Fuat Saka ve Karmate, Karadeniz ezgileri ile seyirciyi coşturdu.

Karadeniz Gecesi çatısı altında sevenleri ile buluşan Niyazi Koyuncu, Fuat Saka ve Karmate Açıkhava’da unutulmaz bir geceye imza attılar. Açıkhava’da Karadeniz Rüzgarları estiren sanatçılar, seyircinin büyük coşkusu ile karşılaştı. Kimi zaman duygusal parçalar ile hüzünlenen hayranlar, kimi zaman hep birlikte aynı anda Horon tepti.

Sahneye ilk olarak çıkan Karmate, Türkçe ve lazca söyledikleri şarkıları ile ilerleyen saatlerin habercisi gibiydi. Seyircinin yoğun ilgisi arasında şarkılarını seslendiren grup, hareketleri parçaları ile olduğu kadar, hüzünlü parçaları ile de büyük beğeni kazandı.

Karmate’nin ardından sahneye çıkan Fuat Saka her şarkısı ile seyirciye ayrı bir keyif yaşattı. Açıkhava Sahnesi’nin horon tepmeyen hiçbir yeri kalmazken, seyirciler Fuat Saka eşliğinde deyim yerindeyse ‘Kurtlarını Döktü’.
Son olarak Niyazi Koyuncu’nun sahneye çıkması ile çoşku doruğa ulaştı. Niyazi Koyuncu’nun hareketli şarkılarını seslendirmesi ile birlikte Açıkhava Sahnesi’nde bulunan seyircinin neredeyse tamamı bir anda horon tepmeye başladı. Dakikalarca hız kesmeden horon tepen seyirci sanatçının her şarkısına eşlik etmeyi ihmal etmedi. Konserin bitimine kadar Açıkhava’da tam anlamıyla yer yerinde oynadı.

bana güzel bir şey çal

HABERLER tümü »

 • cover
  Hakan Taşıyan'dan Samimi Açıklamalar!
  cover
  Berdan'dan Alişan'a Şaşırtan Hediye!
  cover
  İbrahim Tatlıses'in Acı Günü!
  cover
  Viyana’dan Köprü ve Ötesi Rüzgarı Geçti!
  cover
  Berkay ve Koray Avcı'dan Karşılıklı Oyun Havası!